gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sıkıyosa Gelde Bu Kırmızı Işıkta Durma Bakayım.....!!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sıkıyosa Gelde Bu Kırmızı Işıkta Durma Bakayım.....!!!!

oooffdehset yaaaaa

Sıkıyosa Gelde Bu Kırmızı Işıkta Durma Bakayım.....!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kubat - Bağa Gel Bostana Gel

Kubat - Bağa Gel Bostana Gel

Bağa gel bostana gel Vay vay vay vay vay vay vay Yar yandım Dile gel destana gel Leylim leylim leylim leylim Eğer anan vermezse Vay vay vay vay vay vay vay Yar yandm Yalandan hastalan gel Leylim leylim leylim Bağlar narsız olur mu Gönül yarsız olur mu Ben eyledim sen etme Vay vay vay vay vay vay vay Yar yandım Kul kusursuz olur mu Leylim leylim leylim Bağa gel bostana gel Vay vay vay vay vay...
  2. Uzaylıların Sırrı Bu Işıkta Saklı

Uzaylıların Sırrı Bu Işıkta Saklı

uzaylıların sırrı Osiris gezegeninden gelen ışığı incelemeye alan bilimadamları evrende başka yaşamların olduğu konusunda önemli ipuçları buldular. Önemli bir adım Güneş sistemimizden çok uzaktaki Pegasus takımyıldızı içinde bulunan Osiris gezegenini analiz eden uzmanlar, evrende bizim dışımızda varlıklar olma ihtimalini araştırma konusunda önemli adım attılar. Bu gezegenden gelen az...
  3. Gelin adayları birde bu gelinlik modellerine bakın

Gelin adayları birde bu gelinlik modellerine bakın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. trafikte kırmızı ışıkta geçmenin cezası nedir öğrenebilirmiyim

trafikte kırmızı ışıkta geçmenin cezası nedir öğrenebilirmiyim

Melekler, sürücüler kırmızı ışıkta geçerse bunun cezası ne kadar acaba ? Bilgi verirseniz çok sevinirim..
  5. Kenan Işık Hala Yoğun Bakımda!

Kenan Işık Hala Yoğun Bakımda!

kenan ışık haberleri, kenan ışık, kenan ışık sağlık durumu Sevgili melekler, usta tiyatrocu Kenan Işık'ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Yaşamsal açıdan önemli organlarının dengelerini sağlamak ve beyin dokusunu korumak amacıyla tedavisinin yoğun bakımda devam ettiği bildirilen Işık'la ilgili olarak Vehbi Koç Amerikan Hastanesi'nden yazılı bir açıklama yapıldı... Açıklamada, şu...

Sayfayı Paylaş