gebe
  1. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi

Sikiysa İndİrİn!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ezo77 tarafından paylaşıldı.

Sıkıysa indirin! Defolsunlar!
    ÜskÜdar Çamlıca’daki evinin terasına astığı Türk bayrağıyla ilgili kaymakamlığa yapılan şikayete sert tepki gösten Trabzonlu Mehmet Bölükbaşı, “Vatanını, bayrağını sevmeyenler defolup gitsin” diye konuştu.

Savcılar göreve
    Kaymakamlığın şikayet dilekçesini işleme koymasından da büyük üzüntü duyduğunu belirten Mehmet Bölükbaşı; Savcıları, kendisinden şikayetçi olanlar hakkında bayrağa muhalefetten işlem yapmaya çağırdı.

“Vatanını, bayrağını sevmeyenler defolup gitsin” diyen Mehmet Bölükbaşı’na destek veren komşuları evlerinin balkonuna Türk bayrağı astı.

Bayrağımı indirtmem
    Mehmet Bölükbaşı Çamlıca’daki evinin terasına astığı Türk bayrağıyla ilgili yapılan şikayete sert tepki gösterdi.

Askerliğini Komando Asteğmen olarak yapan 68 yaşındaki Mehmet Bölükbaşı, adını Hasan İşçan olarak Üsküdar Kaymakamlığı’na bildiren kişinin şikayetinin ardından polis memurlarının evine gelerek terastaki bayrağı indirmek istemeleriyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Şikayet üzerine gelen 2 polis memuruna “Yazılı bir talimat olmadan bayrağı indirmeyeceklerini” söylediğini hatırlatan Bölükbaşı, “Başka bir gün yine polisler geldi. Memurlardan bir tanesi çok mahzun bir şekilde ‘Amca buradan bayrağı indirmen gerekiyor’ dedi. Ben onlara yine yazılı talimat olmadan bayrağı indirmeyeceğimi söyledim” dedi. Bayraktan rahatsız olanları duyduğunda ölümünün yaklaştığını hissettiğini belirten Bölükbaşı, “Türk bayrağının birçok yerde asılı olduğunu görüyorum. Yasak olmadığını düşünüyorum. Böyle bir şey varsa özür diliyorum. Bu bayrak önce kalbime gömülü, sonra da evimin köşesindedir. Hatam varsa telafi yoluna gideyim, yoksa da kapısında Cumhuriyet savcısı yazılı değerli savcılarımız Cumhuriyetimiz’in sembolü bayrağımızdan şikayetçi olanlarla ilgili bayrağa muhalefetten işlem yapsın, böylelerinin en ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum” diye konuştu.

Herşeyi göze alırım
    Şikayetçi tarafı tanımadığını ifade eden Bölükbaşı, “Vatanını, milletini, bayrağını sevmeyenler var. Benden şikayetçi olanlar da bunlardan biridir herhalde.Türk bayrağı için her şeyi göze alırım” dedi. Bölükbaşı, vatanını sevmeyenler için “Defolsun, gitsin” ifadesini kullanırken kendisine çok sayıda destek telefonlarının geldiğini söyledi.

Haber : Yüksel MUTLU

2. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi
    Ce: Sikiysa İndİrİn!
    sanki başka memlekette yaşıyoruz Albayrağımı istediğim yere asarım arkadaş budamı suç....

umarım asparagas bi haberdir...

3. asena66

asena66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:tea::Cool2:Mehmet amcam helal olsun.Ay Yıldız aşkı başka.

4. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bu şikayetçi şahıslar devlet kurumlarının hiçbirine adım atmasın o zaman. Hastanelerden yararlanmasın, okullara girmesin yararlanmasın... Hele Ankara' ya hiç adım atmasınlar! Dört duvar anlı şanlı Ay Yıldızlı Al Bayrak buralarda... Çarpılırlar.

5. minerwa

minerwa Forum Okuru

ne demek yaa bayrağı indirin!!! bir de hangi yüzle savcılığa gidip şikayet ediyorlar..bu ülkenin bayrağının kimleri rahatsız ettiğini hepimiz biliyoruz!!! bayrağı kaldırtanlar hakkında cezai işlem yapılmalıdır bana göre!!!

Sikiysa İndİrİn! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok sik örgü atkilar...

Cok sik örgü atkilar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Cooook sik ceketler....

Cooook sik ceketler....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bebeklerde Sik Karşilaştiğimiz Sorunlar

Bebeklerde Sik Karşilaştiğimiz Sorunlar

bebeklerde kulak kaşıntısı çocuklarda kulak kaşıntısı bebekte bebeklerde kaşıntı burun BEBEKLERDE SIK KARŞILAŞTIĞIMIZ SORUNLAR Orta kulak enfeksiyonu (Otitis Media) : 6 ay ile3 yaş arasındaki çocuklarda doktora başvuru nedenleri arasında birinci sıklıkla gelir. Çocukta gece uykularının bozulması, sık uyanma,şiddetli bir huzursuzluk hali ,ateş,kusma,ishal ve öksürük ile kendini gösterir....
  4. cok sik bebek sapkalari

cok sik bebek sapkalari

erkek bebek şapkaları bebek şapkaları
  5. cok sik mutfak takimi

cok sik mutfak takimi

şık mutfaklar mutfak terek modelleri terek modelleri şık mutfak takımları en mutfaklar

Sayfayı Paylaş