gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Sıla-Acısada Öldürmez

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

sıla acısada öldürmez şarkı sözü alternatifim kendi adıma söylemek isterim ki son yılların en iyi çıkış yapan sanatçıları arasında görüyorum Sılayı....Bu şarkısını da internette dinledim çok yeni... ve yine çok güzel....

Sıla Acısada Öldürmez

Bir bir aklımda söylediklerin
    İşe yaramaz bu bildiklerim
    Hatırlamak laneti aklımın
    Acımaz anlatsam hadi buyrun
    Ben birine aşık o bana vurgun
    Soranların kuzey yıldızıydık
    Beraberde yapamadık kendi dünyamızın yanlızıydık
    Anlayınca çok geç oldu mahvoldu kahroldu

Sonra döndüm guncelist.blogcu.com dedimki
    Acısada öldürmez Cehenneme döndürmez
    Hayatını söndürmez gideninide döndürmez artık

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

sılanın yeni albümündeki boşyere ve oluruna bırak parçalarıda güzel.

Son düzenleme: 28 Kasım 2010
Sıla-Acısada Öldürmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşk yaralar.... öldürmez ....

Aşk yaralar.... öldürmez ....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kanser Babalık Şansını Öldürmez!

Kanser Babalık Şansını Öldürmez!

Son günlerde kanser görülme sıklığının artışı ve yaş ortalamasının hızla genç yaşlara inmesi gündeme başka bir soruyu taşıdı. Kanser babalık şansını öldürür mü? Bahçeci Sağlık Grubu Umut Tüp Bebek Merkezi Kadın Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Ulun Uluğ, “Önlemi alındığı takdirde kanser babalık şansını öldürmez.” diyerek konuya açıklık kazandırdı. Dünyada ve ülkemizde son yıllarda hızla artan...

Sayfayı Paylaş