gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla Albüm

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sıla Albüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albüm

Albüm

Eskiden tanıdık birinden haber almaya ya da onunla karşılaşmaya delalet eder.Bir albüme fotoğraf taktığını gören kimse geçmişten aldığı ders sayesinde daha dikkatli davranacak ve bir engeli de böylece aşacaktır. İçi fotoğraflarla dolu bir albüm görmek geçmişte kalan ve birden tekrar alevlenecek bir olay olarak yorumlanır. Bir albüme fotoğraf taktığını gören kimse geçmişten aldığı ders...
  2. Sıla - Sıla(Töre)

Sıla - Sıla(Töre)

Can Per Perişan Eşim Dostum Uyansın İmdadımın Vakti Elime Biri Uzansın Başı dumanım Çare Tutmayanım Sılaya Gider Döner mi Biri Allahın Emri Değil Bu Kulların Aklı Haktan Gelen Değil Bu Bebeler Doğar mı Silahlı Töre Töre Töre Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe Böyle Adalet Olur mu Huuu huuu huuuu Böyle Adalet Olur mu Töre Töre Töreee Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe...
  3. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sıla Röportajı

Sıla Röportajı

sanatçı röportajları sıla röportajı sıla röportaj röportajları röpörtaj Yeni albümü "İmza" ile başarılı çıkışını sürdüren ve "İkinci albüm kritik bir albümdür. Önüne geçmek zorundasınızdır ilk albümün. Dinleyicilerimin tepkileri o kadar olumlu ki endişe diye bir şey kalmadı tabi. Bir de zaten fazlasıyla güveniyoruz yaptığımız işlere." diyen Sıla, Ahmet Erten'in konuğu...
  5. Sıla-inşallah

Sıla-inşallah

Bugüne kadar bir sürü şarkı dinledim haklarını yemeyim hepsi süper.Ama sılanın yeni albümünde ki bu şarkı mest etti beni sizinle de paylaşmak istedim:):)Buyrunuz... İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çaresi Dile kolay kalbe zor söylemesi Sende de hava kışa dönmüstür Eminim ellerin dizlerini dövmüstür Bir ışık yakmaz hayat Mecbur ayrılıgımız Aşka...

Sayfayı Paylaş