gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Sıla-Boş Yere Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

sılanın şarkıları sıla yok yere şarkı sözü sıla boş yere şarkı sözü boş Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında....

Sıla-Boş Yere

Bomboş kalbimin odaları bomboş halsiz hissiz
    Nasıl bu kadar loş gece insafsız benden bile sarhoş
    Sabahladım yedi gece durmadan üst üste
    Gittiği yerden arar diye çok vicdansız
    Geceden bile sarhoş
    Fazla hep dahasına meylimiz bakma
    Bize düşman kendimiziz fazla
    Hep dahasına meylimiz bakma
    Bize düşman kendimiziz
    Ben sana nerden tutuldum
    Yokluğunda hem nasıl duruldum
    Sağ elimi solumla avuttum
    Boş yere boş yere
    Kızmam eloğlu değilsinki
    Şahaneyim demedinki
    Olmadı kabul farkındayız en azından
    Fazla hep dahasına meylimiz bakma
    Bize düşman kendimiziz fazla
    Hep dahasına meylimiz bakma
    Bize düşman kendimiziz
    Ben sana nerden tutuldum
    Sağ elimi solumla avuttum boş yere boş yere
    Ben sana nerden tutuldum
    Boş yere boş ilyas.info yere
    Hep boş yere boş yere
    Ben sana nerden tutuldum
    Göz göre göre nasıl duruldum
    boş yere boş yere
    Hep boş yere boş yere

2. melike sema

melike sema Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sılanın bu son albümü çok güzel olmuş....

Sıla-Boş Yere Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Boşuna Şarkı Sözü

Demet Akalın - Boşuna Şarkı Sözü

sıla boşuna şarkı sözü demet akalın serdar ortaç boşuna sözleri demet akalın serdar ortaç şarkı sözü Tartışmasız harika bir parça.Kesin dinleyin :) Gözlerimden kayıp gitti yollar Düştüm ardına seni bulamadım Ne aşklar yaşadım bugüne kadar Senin gibi vicdansıza rastlamadım Boşuna üflemişiz o mumları Boşuna kum olmuş ayaklarımız Yağmurlar boşuna ıslatmış bizi Boşuna izlemişiz aşk filmleri...
  2. Sıla - Kafa Şarkı Sözü

Sıla - Kafa Şarkı Sözü

sıla iyi gelmez mi hiç deniz havası sıla deniz havası iyi gelmezmi hiç gelmez mi Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla - Kafa Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen şu anda Kapa...
  3. Sıla-gol şarkı sözü

Sıla-gol şarkı sözü

sıla gol sözleri sıla şut sözleri şut şarkı sözü oturduğumuz yerden konuşmuyomuşuz Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla-golYetti bu vicdan muhasebesi Oldu olmadı muhakemesi Geçtik iyisinden vasatından Aa düpedüz mahalle baskısı Bitmedi gitti it dalaşı Sıyırttık aklımızın çeperinden Büyüdü çocuk döndü devran İlla diyosan hodri meydan Ben hazırım...
  4. Sıla Zamanında Şarkı Sözü

Sıla Zamanında Şarkı Sözü

sıla sıla zamanında şarkı sözü tam zamanı zamanında sözleri sila Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla Zamanında Şarkı Sözleri Zamanında ne güzeldi bu bahçeden kopanlar Yüzümde gülümseme bir başka dururdu o zamanlar Ağrılara dönüştü içimde koşan çocuklar uslu Misafirlere ne bereketli sofralar kurulurdu Yaz uzundu eskiden zamanında böyle kayıplar yoktu...
  5. Sıla Kafa Şarkı Sözleri

Sıla Kafa Şarkı Sözleri

sıla, kafa, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. sılanın güzel şarkılarından biri olan kafa şarkısının sözleri sizler için melekler; Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen...

Sayfayı Paylaş