gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla - Bundan Sonra

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Soldan kalktım bu sabah olamazmı Terslendim bakkala çakkala olamazmı Kudurttular belki beter oldum
    Hiç uyutmadı belki hayatımın sen gerçeği

Tek taraflı olurmu yani bu işler
    Yüzde elli haksızlık payın
    Hababam dürter
    Yok rahat uyku
    Mecbur kalkıp yakacan bi sigara

Koyucan takkeyi tam ortaya
    Kendine güvenen şöyle gelsin
    Bıraksın inadı dile gelsin
    Sözünden dönen namert çıksın

Bizde böyle bundan sonra
    Kafayı düzelttim senden sonra
    Kendime yanarım senden sonra
    İster gelirim ister gelmem
    Hesapmı vericez bundan sonra!

Evet gözümün üstünde kaşım var
    Hiç utanmıyorsun dimi
    Kavganın da adabı var
    Zerre kesmez seni
    Bu düz ayak sevmeler
    Sende aksiyonsuz yaşanmıyor aşklar

Kendine '(g…) ' Güvenen şöyle gelsin
    Bizde böyle bundan sonra
    Kafayı düzelttim senden sonra
    Kendime yanarım senden sonra
    İster gelirim ister gelmem
    Hesapmı vericez bundan sonra!

BİR : Hayat senin hayatın
    İKİ : Vahşi biraz tabiatın

Sert lugatın şiddetli tavrın
    Huzur istedin ama yine bulamadın
    Gül her son bir başlangıç
    Güle güle, güle güle
    Kolay ilişki gelmez işine
    Biliyorum seni
    Kaderin ellerinde sakın üzme kendini…

Kendine Güvenen şöyle gelsin
    Bizde böyle bundan sonra…

Sıla - Bundan Sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Sıla(Töre)

Sıla - Sıla(Töre)

Can Per Perişan Eşim Dostum Uyansın İmdadımın Vakti Elime Biri Uzansın Başı dumanım Çare Tutmayanım Sılaya Gider Döner mi Biri Allahın Emri Değil Bu Kulların Aklı Haktan Gelen Değil Bu Bebeler Doğar mı Silahlı Töre Töre Töre Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe Böyle Adalet Olur mu Huuu huuu huuuu Böyle Adalet Olur mu Töre Töre Töreee Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe...
  2. Sıla - ...Dan Sonra

Sıla - ...Dan Sonra

Soldan kalktım bu sabah olamazmı Terslendim bakkala çakkala olamaz mı Kudurttular belki beter oldum Hiç uyutmadı belki hayatımın sen gerçegi Tek taraflı olurmu yani bu işler Yüzde elli haksızlık payın Hababam dürter Yok rahar uyku Mecbur kalkıp yakıcan bir sigara Koyucan takkeyi tam ortaya Kendine güvenen şöyle gelsin Bıraksın inadı dile gelsin Sözünden dönen namert çıksın Bizde...
  3. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sıla Röportajı

Sıla Röportajı

sanatçı röportajları sıla röportajı sıla röportaj röportajları röpörtaj Yeni albümü "İmza" ile başarılı çıkışını sürdüren ve "İkinci albüm kritik bir albümdür. Önüne geçmek zorundasınızdır ilk albümün. Dinleyicilerimin tepkileri o kadar olumlu ki endişe diye bir şey kalmadı tabi. Bir de zaten fazlasıyla güveniyoruz yaptığımız işlere." diyen Sıla, Ahmet Erten'in konuğu...
  5. Sıla-inşallah

Sıla-inşallah

Bugüne kadar bir sürü şarkı dinledim haklarını yemeyim hepsi süper.Ama sılanın yeni albümünde ki bu şarkı mest etti beni sizinle de paylaşmak istedim:):)Buyrunuz... İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çaresi Dile kolay kalbe zor söylemesi Sende de hava kışa dönmüstür Eminim ellerin dizlerini dövmüstür Bir ışık yakmaz hayat Mecbur ayrılıgımız Aşka...

Sayfayı Paylaş