gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sıla 'dan Esaret Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Sıla esaret şarkı sözü hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, pop müzik dünyasının sevilen seslerinden Sıla son albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı. Vaveyla adını verdiği son albümü dün piyasaya çıkan Sıla 'nın albümde ki Esaret şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...

Sıla Esaret Şarkısı

Kandım bu göğün mahisine
    Kör olan gözün mavisine
    Sus dediler; taş oldum, sustum.
    Son dediler; ilk değilim, durdum.

Durma yoluma hadi cesaret
    Bu öğretilen cehaletin vebalı esaret.

Yıllar taraf tutar mı?
    Bu hayat beni yutar mı?
    Sus dediler; taş oldum, sustum.
    Son dediler; ilk değilim, durdum.

Bu öğretilen cehaletin vebalı esaret, esaret.

Sıla 'dan Esaret Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla 'dan Hala Şarkısının Sözleri Burada

Sıla 'dan Hala Şarkısının Sözleri Burada

Bu konu; Sıla Hala şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dün çıkardığı son albümü Vaveyla ile gönüllerde taht kuracağına annadığımız Sıla 'nın albümde ki Hala adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Albümde ki Esaret şarkısının sözleri de burada mevcut.. Sıla Hala Şarkısı Vaveyla 2012 Hâla bir ses, bir nefes yok, Düştüm ocağına, eyvah!...
  2. Sıla 'dan Panik Atak Şarkısının Sözleri

Sıla 'dan Panik Atak Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sıla PAnik Atak şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. 2012 yılında çıkardığı son albüm olan Vaveyla ile listelere hızlı bir dönüş yapan Sıla'nın, albümünde ki Panik Atak şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. ( Hala şarkısının sözleri için lütfen tıklayın ) Sıla Panik Atak Şarkısı Vaveyla 2012 Hani gerek yok rahat ol ya Atağa gerek yok metin ol ya Geniş...
  3. Sıla 'dan İmkansız Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan İmkansız Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla İmkansız şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki sayfamızda Sıla 'nın son albümü Vaveyla 'dan Panik Atak şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda da yine aynı albümden İmkansız şarkısının sözleri ile sizlerleyiz... Sıla İmkansız Şarkısı Vaveyla 2012 Batık bir gemi ay, gök sakin Gün suskun, biz sakin Çare yoksa;...
  4. Sıla 'dan Açık Deniz Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan Açık Deniz Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla Açık Deniz şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sıla 'nın son albümü Vaveyla 'dan paylaştığımız İmkansız şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Açık Deniz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Sıla Açık Deniz Şarkısı Vaveyla 2012 Yok cesaret vermedim ki Söz düğüm arada derede zor durur Dök maharet kendini Yazı çözüm,...
  5. Sıla 'dan Çocuk Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan Çocuk Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla Çocuk şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki sayfamızda paylaştığımız Herşey Yolunda şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Sıla 'nın son albümünden yeni bir şarkı sözü ile sizlerleyiz. vaveyla adını verdiği albümde ki Çocuk şarkısının sözleri şöyle... Çocuk Ay doğduğum yer uçurumun dibi Düzen eyle dersem durma dünyadan...

Sayfayı Paylaş