gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sıla 'dan Zor Sevdiğimden Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Sıla Zor Sevdiğimden şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, son albümü Vaveyla ile müzişk marketlerde ki yerini alan Sıla 'nın Zor Sevdiğimden şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz. ( Çocuk şarkısının sözleri için lütfen tıklayın )

Sıla Zor Sevdiğimden Şarkısı 2012

Niye gidemiyorum biliyor musun?
    Çünkü emek verdiysen zor.
    Meydan okuma öyle hemen
    Dur, neden diye sor.

Niye susuyorum anlıyor musun?
    Çünkü anlattıkça zor.
    Bükme dudağını hemen
    Otur o zaman hesabını sor.

Çok sevdiğimden değil; zor sevdiğimden.
    İyi günde buradasın, dar günde yoksun neden?

Güler ömür, ağlar ömür
    Farkında olmayız geçer ömür.
    Güler ömür, ağlar ömür

Niye susuyorum anlıyor musun?
    Çünkü anlattıkça zor.
    Bükme dudağını hemen,
    Otur o zaman hesabını sor.

Güler ömür, ağlar ömür

Çok sevdiğimden değil yahu, zor sevdiğimden.

Sıla 'dan Zor Sevdiğimden Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla 'dan Esaret Şarkısının Sözleri

Sıla 'dan Esaret Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sıla esaret şarkı sözü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müzik dünyasının sevilen seslerinden Sıla son albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı. Vaveyla adını verdiği son albümü dün piyasaya çıkan Sıla 'nın albümde ki Esaret şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Sıla Esaret Şarkısı Kandım bu göğün mahisine Kör olan gözün mavisine Sus dediler;...
  2. Sıla 'dan İmkansız Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan İmkansız Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla İmkansız şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki sayfamızda Sıla 'nın son albümü Vaveyla 'dan Panik Atak şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda da yine aynı albümden İmkansız şarkısının sözleri ile sizlerleyiz... Sıla İmkansız Şarkısı Vaveyla 2012 Batık bir gemi ay, gök sakin Gün suskun, biz sakin Çare yoksa;...
  3. Sıla 'dan Açık Deniz Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan Açık Deniz Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla Açık Deniz şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sıla 'nın son albümü Vaveyla 'dan paylaştığımız İmkansız şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Açık Deniz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Sıla Açık Deniz Şarkısı Vaveyla 2012 Yok cesaret vermedim ki Söz düğüm arada derede zor durur Dök maharet kendini Yazı çözüm,...
  4. Sıla Herşey Yolunda Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla Herşey Yolunda Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla Herşey Yolunda Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dün çıkardığı Vaveyla albümünden Açık Deniz şarkısının sözlerini paylaştığımızı Sıla 'nın aynı albümden Herşey Yolunda şarkısının sözleri de bu sayfamızda... Sıla Her Şey Yolunda Şarkısı Vaveyla 2012 Dün kötüydüm, bugün hallice Gün döner iyi gelir zaman Kim oldu kim olmadı Yaşadıkça...
  5. Sıla 'dan Çocuk Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan Çocuk Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla Çocuk şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki sayfamızda paylaştığımız Herşey Yolunda şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Sıla 'nın son albümünden yeni bir şarkı sözü ile sizlerleyiz. vaveyla adını verdiği albümde ki Çocuk şarkısının sözleri şöyle... Çocuk Ay doğduğum yer uçurumun dibi Düzen eyle dersem durma dünyadan...

Sayfayı Paylaş