gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla dizisi hakkındaki görüşleriniz

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sıla dizisi hakkındaki eleştirilerinizi ve görüşlerinizi bu başlık adı altında yapabilirsiniz hadi bakalım Sıla severlerin yorumlarını bekliyorum:)

Sıla dizisi hakkındaki görüşleriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizi Hakkındaki görüşleriniz Buraya!

Dizi Hakkındaki görüşleriniz Buraya!

Dizi hakkındaki görüşlerinizi, eleştiri ve yorumlarınızı bu başlık adı altında yapınız :)
  2. sıla dizisi yorumlarınız,görüşleriniz nelerdir?

sıla dizisi yorumlarınız,görüşleriniz nelerdir?

Dizi hakkındaki görüşlerinizi, eleştiri ve yorumlarınızı bu başlık altında yapınız :)
  3. Sıla Dizisi Tanıtım

Sıla Dizisi Tanıtım

Yapım: Fm Yapım Öykü: Gül Oğuz Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Yönetmen: Gül Oğuz Oyuncular: Mehmet Akif Alakurt, Cansu Dere, Zeynep Eronat, Menderes Samancılar, Fatoş Tez, Fatoş Sezer, Muhammed Cangören, Kartal Balaban, Devrim Saltoğlu, Cemal Toktaş, Boncuk Yılmaz, Tayanç Ayaydın Konu: Mezopotamya'nın bereketli toprakları. Hiçbir penceresi birbirine bakmayan,...
  4. annem dizisi görüşleriniz ???

annem dizisi görüşleriniz ???

beğenilen dizi annem hakkkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar???
  5. Görüş Günü Kadınları Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Görüş Günü Kadınları Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

görüş günü kadınları görüş günü kadınları dizisi konusu görüş günü kadınları konusu Sevgili melekler, yeni sezonda ilgi çekeceğine kesin gözüyle bakılan dizilerden biri olan Görüş Günü Kadınları, Fox Tv'de yayınlanacak. Eylül ayında yyaına girecek olan dizinin konusu ülkemizde pekte alışık olmadığımız farklı bir içeriğe sahip. Sevdikleri hapse düşen dört kadının hikayesini konu alan dizinin...

Sayfayı Paylaş