gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla Dizisi İmzaları

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    izlemek nasip olmadı :D

Sıla Dizisi İmzaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla dizisi hakkındaki görüşleriniz

Sıla dizisi hakkındaki görüşleriniz

Sıla dizisi hakkındaki eleştirilerinizi ve görüşlerinizi bu başlık adı altında yapabilirsiniz hadi bakalım Sıla severlerin yorumlarını bekliyorum:)
  2. Sıla Dizisindeki Oyuncular

Sıla Dizisindeki Oyuncular

asmalı konak oyuncuları sıla dizisinde oynayan oyuncular melekler konağı oyuncuları Gerçek Adı : Cansu Dere Doğum Tarihi :1980 Doğum Yeri : Ankara Yer Aldığı Projeler: Kabuslar Evi: Takip - 2006 Sıla - 2006 Son Osmanlı Yandım Ali - 2006 Güz Yangını - 2005 Metro Palas - 2004 Alacakaranlık - 2003 Sunuculuk Deneyimi: 2005 N- Moda program sunuculuğu : NTV 2004 Life Style Moda program...
  3. Sıla dizisi reytingleri

Sıla dizisi reytingleri

TELE - BAROMETRE 15 EYLÜL 2006 CUMA NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%) 1 IHLAMURLAR ALTINDA [NET] KAND 7,20 20,70 2 A1 KICKBOX SAMPIYONASI TURNUVASI [NET] SHOW 6,70 19,90 3 YALANCI YARIM [NET] STAR 6,20 19,10 4 DONGEL KARHANESI (T.S) [NET] ATV 5,30 16,00 5 SILA [NET] ATV 4,10 13,70 TELE - BAROMETRE HEDEF KİTLE : A/B 15 EYLÜL 2006 CUMA NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%) 1...
  4. Sıla Dizisi Tanıtım

Sıla Dizisi Tanıtım

Yapım: Fm Yapım Öykü: Gül Oğuz Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Yönetmen: Gül Oğuz Oyuncular: Mehmet Akif Alakurt, Cansu Dere, Zeynep Eronat, Menderes Samancılar, Fatoş Tez, Fatoş Sezer, Muhammed Cangören, Kartal Balaban, Devrim Saltoğlu, Cemal Toktaş, Boncuk Yılmaz, Tayanç Ayaydın Konu: Mezopotamya'nın bereketli toprakları. Hiçbir penceresi birbirine bakmayan,...
  5. Sıla İmza 2009

Sıla İmza 2009

inşallah akor sıla inşallah akor sıla yoruldum yoruldum akorları SANATÇI ADI: Sıla ALBÜM ADI: İmza ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01-Sıla - Sevişmeden Uyumayalım 02-Sıla - Bitse de Gitsek 03-Sıla - Masumum 04-Sıla - Yara Bende 05-Sıla - Ne Çok 06-Sıla - En Doğru Zaman 07-Sıla - Bana Biraz Renk Ver 08-Sıla - Her An Aksilik Çıkabilir 09-Sıla - İnşallah 10-Sıla - Yoruldum

Sayfayı Paylaş