gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla Dizisi Tanıtım

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yapım: Fm Yapım
    Öykü: Gül Oğuz

Senaryo: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat

Yönetmen: Gül Oğuz

Oyuncular: Mehmet Akif Alakurt, Cansu Dere, Zeynep Eronat, Menderes Samancılar, Fatoş Tez, Fatoş Sezer, Muhammed Cangören, Kartal Balaban, Devrim Saltoğlu, Cemal Toktaş, Boncuk Yılmaz, Tayanç Ayaydın

Konu:
    Mezopotamya'nın bereketli toprakları. Hiçbir penceresi birbirine bakmayan, yüksek avlulu evleri, daracık sokakları olan topraklarda kanun tanımaz töreler, töreye karşı gelen aşk!

Sıla, kalbinde hep hasret büyütmek zorunda kalan bir kızla, töreleri ve kalbi arasında kalan Boran'ın tutkulu aşkın hikayesi!

Yazgısı, onu üç yaşındayken özünden, ailesinden koparıp, İstanbul'a sürükler. Kökleri Doğuda, Batı dünyasına ait Sıla, bir yalanla büyür. Sıla başka bir dünyaya kök salmaya çalışırken o farkında değildir ki, o topraklar kızların kaderini başkaları yazar. Sıla'nın hiç duymadığı Berdel kelimesi, hayatının tüm seyrini değiştirir. Hiç tanımadığı ağabeysinin canını kurtarmak için, hiç görmediği aşiret reisi Boran'la zorla evlendirilir. Artık Sıla kocaman bir evde, yıkılmaz kuralları olan bir töreye hapistir. Sıla her gün kaçış planları yapar ama farkında değildir ki, asıl kaçmaya çalıştığı şey, içinde yavaş yavaş büyüyen Boran'a duyduğu umarsız aşktır.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sıla Dizisi Tanıtım
    daha önce heyecanla bekliyor kaçırmadan seyrediyordum ama biraz sıkmaya başladı artık seyretmiyorum
    emeğine sağlık canım

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Sıla Dizisi Tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla Dizisi resimleri

Sıla Dizisi resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sıla dizisi avatarları

sıla dizisi avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sıla dizisi hakkındaki görüşleriniz

Sıla dizisi hakkındaki görüşleriniz

Sıla dizisi hakkındaki eleştirilerinizi ve görüşlerinizi bu başlık adı altında yapabilirsiniz hadi bakalım Sıla severlerin yorumlarını bekliyorum:)
  4. Sıla Dizisi İmzaları

Sıla Dizisi İmzaları

5. Sıla dizisi reytingleri

Sıla dizisi reytingleri

TELE - BAROMETRE 15 EYLÜL 2006 CUMA NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%) 1 IHLAMURLAR ALTINDA [NET] KAND 7,20 20,70 2 A1 KICKBOX SAMPIYONASI TURNUVASI [NET] SHOW 6,70 19,90 3 YALANCI YARIM [NET] STAR 6,20 19,10 4 DONGEL KARHANESI (T.S) [NET] ATV 5,30 16,00 5 SILA [NET] ATV 4,10 13,70 TELE - BAROMETRE HEDEF KİTLE : A/B 15 EYLÜL 2006 CUMA NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%) 1...

Sayfayı Paylaş