gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla Dizisinde Çalan Sezen Aksu - Töre Şarkısının Sözleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

can perperişan eşim dostum uyansın imdadının vakti
    elime biri uzansın
    başı dumanın çare tutmayanın
    sılaya giden döner mi bir gün

Allah'ın emri değil bu
    Kulların aklı
    Hak'tan gelen değil bu
    Bebeler doğar mı silahlı?

Töre töre töre
    Olur mu kul kula köle?
    Kin koydun kör yüreğe
    Böyle adalet olur mu?

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sıla Dizisinde Çalan Sezen Aksu - Töre Şarkısının Sözleri
    evet seyrederken müzik çıktığında bende mırıldanırdım ama sözlerini tam bilmiyordum emeğine sağlık canım

Sıla Dizisinde Çalan Sezen Aksu - Töre Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı sezen aksu bekleyemedin mi şarkı sözleri sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı dinle hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Az Önce sizlere hasta yatağında yatan Adnan Şenses'e sürpriz yapan Sezen Aksu Bekleyemedin mi şarkısı hakkında bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Sezen Aksu Bekleyemedin mi dinle medik henüz ama şundan eminiz ki Minik Serçe'nin imzasını taşıyan...
  2. Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü de ekleyin bu sayfaya bayılıyorum ben bu şarkıya:
  3. Sezen Aksu 'dan Yasa Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu 'dan Yasa Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu Yasa şarkısı sözü Sezen Aksu Yasa şarkısının sözleri Türk pop müziğin tartışmasız en başarılı müzisyenlerinden biri sizlerin de bildiği gibi Sezen Aksu melekler :) Bu yazımızda da sayısız parçaya imzasını atan Sezen Aksu Yasa şarkısı sözleri ile karşınızdayız .. Bir zaman şahindim yükseklerdeydim indim Ne kadar dalgalıydım rüzgarlıydım dindim Yatıştı öfkem kadir kıymet bildim...
  4. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...
  5. Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri hakkında bilgileri vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müziğinin ünlü ismi, başarılı yorumcu, besteci ve söz yazarı Sezen Aksu 'ya ait olan "Şu Saniye" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.. Yok senden başka bir dünya Yok senden başka bir alem Cenneti verseler almam Ben senden asla...

Sayfayı Paylaş