gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla - Dön Demeyi Unuttum

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sen gidince ötede kaldı hayat kırılıp tuz buz oldu toparlanamadı aşk bir deli düzeni akıllı masalında
    ya boşan alışkanlığından ya otur kalkmamaya

ayrılık seni görmezden gelirim
    meret oyalama aklımı
    uzakta saldım yüzde yüzümü
    dön demeyi valla unuttum ben.

Sıla - Dön Demeyi Unuttum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Unut Beni

Sıla - Unut Beni

sıla unut beni seni çok sevmiştin sana değer vermiştim ama sen benim kalbimi kırdın tatlım şimdi pişmansın belli beni seviyormuşsun tabi tabi beni sevmediğini söle yeter artık söle beni bırak artık beni anla artık yeter artık git ne olur
  2. Sıla - Sıla(Töre)

Sıla - Sıla(Töre)

Can Per Perişan Eşim Dostum Uyansın İmdadımın Vakti Elime Biri Uzansın Başı dumanım Çare Tutmayanım Sılaya Gider Döner mi Biri Allahın Emri Değil Bu Kulların Aklı Haktan Gelen Değil Bu Bebeler Doğar mı Silahlı Töre Töre Töre Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe Böyle Adalet Olur mu Huuu huuu huuuu Böyle Adalet Olur mu Töre Töre Töreee Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe...
  3. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Göktan - Kal Demeni Bekledim

Göktan - Kal Demeni Bekledim

Bütün gece sessiz oturduk çıt çıkmıyordu Bütün gece sus pus oturduk sezen söylüyordu Gözlerin ayrılık dedi gözyaşların yalan O güzel günler geldi geçti sakın ağlama ardımdan Gözlerin ayrılık dedi gözyaşların yalan O güzel günler geldi geçti sakın ağlama ardımdan Son defa ama son defa elveda diye, diye içimden Kal demeni bekledim Kal demeni bekledim Son defa ama son defa...
  5. leb demeden leblebiyi anlamak

leb demeden leblebiyi anlamak

şimdi kızlar söyle ben bir kelimenin 2 harfini vericem sizde onu söylüyüceksiniz böyle gidicek mesela:ot.. otomobil anladınızmı

Sayfayı Paylaş