gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

SILA DÜN GECE HARBİYE KONSER'İNDE HAYRANLARINI BÜYÜLEDİ !

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

sıla konseri,sıla harbiye açık hava konseri,sıla harbiye açık hava konseri resimleri,sıla harbiye açık hava konseri hakkında bilgiler Sıla dün gece avea konserleri kapsamında Harbiye açık hava tiyatrosunda sahne aldı. Hayranlarına güzelliği ve performansıyla unutulmaz dakikalar yaşattı. Verdiği kilolar ile de güzelliğine güzellik katan Sıla büyük beğeni topladı.
    Sıla yağan yağmurun durmasıyla rahat bir nefes alıp 3 saat sahneden inmedi.
    2_617295292541bbb5cf07a3.jpg
    8_981756789541bbb5d2d73a.jpg
    1_232304014541bbb5c86f80.jpg
    10_935165349541bbb5d4b20f.jpg

SILA DÜN GECE HARBİYE KONSER'İNDE HAYRANLARINI BÜYÜLEDİ ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Dün Gece

Yeşim Salkım - Dün Gece

Dün gece Dün gece başka biriyle Tüm gece bambaşka şekilde Çarpıcıydı her yanı Ah bir solukta, ah dün gece Dün gece farklı biriyle Tüm gece sinsi bir şekilde Sarsıcıydı her yanı Ah bir yudumda, ah dün gece Sensizim sandığım o anları Hem de yaşanan tüm o akşamı Her nasıl oldu süzüldün aklıma Diye hiç kendi kendime, İnan ki sormadım bile
  2. Ajda Pekkan - Dün Gece

Ajda Pekkan - Dün Gece

atli karınca dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin çiçekler güneşe dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin bir haber de mı bile gönderemezdin hiç değilse bileyim sen nerdeydin yoksa sen kalpsiz mıydın yoksa kalbin elbet dönemezdin içmişim başım...
  3. Dün Gece Avatarini Öptümde Yattım

Dün Gece Avatarini Öptümde Yattım

Online'dım bi tanem yine dün gece.. Hep nick'ini düşündüm,hep jpg'ni andım.. Dayanılmaz bir şey oldu offline olman.. Dün gece avatar'ını öptümde yattım.. Byte'ıma dermanı bulayım diye.. Bir parça mutluluk duyayım diye.. Rüyamda smile'nle olayım diye.. Dün gece avatar'ını öptümde yattım.. Loglara daldıkça doldu gözlerim.. Nick'ini aradı bomboş mausem.. Gönlümü avutmak için sevgilim.....
  4. Dün Gece

Dün Gece

Onu öptüm dün gece . . . Kayıp zamanların günlüğü aralanıncatakvimlerden bir yaprak daha gözden geçirilir... Ayak basar basmazbirkaç ay sonrasının hesapları düştü yanaklarıma; güzel bir tebessümle... Valizimin içine kendini bırakmış... Öpüyorum ... Gidiyorum ve giderken tekrar Öpüyorum... Sonra...Acılarda gider dediler... Çiçekleri bıraktılar masanın üzerine;"kapıyı açık...
  5. "Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece" Duyurabildim mi dün gece sana sesimi, çok aradım Sesini dün gece çok istedim duymayı. Öyle ihtiyacım vardı ki, sana kelimelere sığdıramam. Derin ela gözlerini aradım, ışık aradım karanlığın derinliklerinde. Kokun sinmiş uzun saçlarıma,aradım seni, rakı kokan nefesimde , yüreğinin sıcaklığını aradım işte tam.... şuramda.... Sorma... öyle yalnızdım ki;...

Sayfayı Paylaş