gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sıla Herşey Yolunda Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Sıla Herşey Yolunda Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, dün çıkardığı Vaveyla albümünden Açık Deniz şarkısının sözlerini paylaştığımızı Sıla 'nın aynı albümden Herşey Yolunda şarkısının sözleri de bu sayfamızda...

Sıla Her Şey Yolunda Şarkısı Vaveyla 2012

Dün kötüydüm, bugün hallice
    Gün döner iyi gelir zaman
    Kim oldu kim olmadı
    Yaşadıkça doğar içine.

Kalbim odada ben orada yanında
    Yakma ışıkları böyle daha iyi
    Her şey yolunda
    Kalbim odada ben yanında
    Her şey yolunda

Ben üzülürüm,sonra düzelirim
    Kim bilir kapı çalar gelir aşk.
    Yaşlanırız belki umut değil mi ki yaşamak?
    Her şey yolunda, bakma her şey yolunda.

Beni boşver asıl senden n'aber
    Gün döner iyi gelir zaman.

Her şey yolunda.
    Her şey yolunda.

Ben üzülürüm,sonra düzelirim
    Kim bilir kapı çalar gelir aşk
    Bırakmaz elimi yaşlanırız belki
    Umut değil mi ki aşk?

Sıla Herşey Yolunda Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla Kafa Şarkı Sözleri

Sıla Kafa Şarkı Sözleri

sıla, kafa, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. sılanın güzel şarkılarından biri olan kafa şarkısının sözleri sizler için melekler; Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen...
  2. Sıla 'dan İmkansız Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan İmkansız Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla İmkansız şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki sayfamızda Sıla 'nın son albümü Vaveyla 'dan Panik Atak şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda da yine aynı albümden İmkansız şarkısının sözleri ile sizlerleyiz... Sıla İmkansız Şarkısı Vaveyla 2012 Batık bir gemi ay, gök sakin Gün suskun, biz sakin Çare yoksa;...
  3. Sıla 'dan Açık Deniz Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan Açık Deniz Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla Açık Deniz şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sıla 'nın son albümü Vaveyla 'dan paylaştığımız İmkansız şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Açık Deniz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Sıla Açık Deniz Şarkısı Vaveyla 2012 Yok cesaret vermedim ki Söz düğüm arada derede zor durur Dök maharet kendini Yazı çözüm,...
  4. Sıla 'dan Çocuk Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan Çocuk Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla Çocuk şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki sayfamızda paylaştığımız Herşey Yolunda şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Sıla 'nın son albümünden yeni bir şarkı sözü ile sizlerleyiz. vaveyla adını verdiği albümde ki Çocuk şarkısının sözleri şöyle... Çocuk Ay doğduğum yer uçurumun dibi Düzen eyle dersem durma dünyadan...
  5. Sıla 'dan Zor Sevdiğimden Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Sıla 'dan Zor Sevdiğimden Şarkısının Sözleri Vaveyla 2012

Bu konu; Sıla Zor Sevdiğimden şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son albümü Vaveyla ile müzişk marketlerde ki yerini alan Sıla 'nın Zor Sevdiğimden şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz. ( Çocuk şarkısının sözleri için lütfen tıklayın ) Sıla Zor Sevdiğimden Şarkısı 2012 Niye gidemiyorum biliyor musun? Çünkü emek verdiysen zor....

Sayfayı Paylaş