gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sıla Kafa şarkısı sözleri lazım ya bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sılanın seslendirdiği hani kafa nereye biz oraya isimli bir şarkısı var onun sözleri var mı melekler.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
Sıla Kafa şarkısı sözleri lazım ya bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Kafa Şarkı Sözü

Sıla - Kafa Şarkı Sözü

sıla iyi gelmez mi hiç deniz havası sıla deniz havası iyi gelmezmi hiç gelmez mi Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla - Kafa Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen şu anda Kapa...
  2. Sıla Kafa Şarkı Sözleri

Sıla Kafa Şarkı Sözleri

sıla, kafa, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. sılanın güzel şarkılarından biri olan kafa şarkısının sözleri sizler için melekler; Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen...
  3. 2012 Eurovision Croatia Şarkısı Sözleri lazım bana

2012 Eurovision Croatia Şarkısı Sözleri lazım bana

2012 Eurovision Croatia Şarkısı Sözleri lazım bana bu şarkının sözlerini yazarsanız çok sevinirim kızlar.
  4. Arkadaşlar Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü lazım bana

Arkadaşlar Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü lazım bana

Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü arıyorum ben baktım ama sizin sitenizde Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözlerini bulamadım lütfen yeni bir konu açıp paylaşın.
  5. Tan Yok Şarkısı Sözü lazım bana

Tan Yok Şarkısı Sözü lazım bana

Arkadaşlar bana acil tarafından Tan Yok Şarkısının sözleri lazım aranızda Tan Yok Şarkısı Sözünü bilen var ise yazsın lütfen.

Sayfayı Paylaş