gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla - Kenar Süsü

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

defter kenar süsü örnekleri kenar süsü örnekleri defter süsleri için kenar süsü oldum hayatında yani olmasamda olurdu kaza süsüde verirdim vefatıma yokluğum boşluk yaratmazdı seni aramam sormam bakmadan uzaklaşmam eminim çok hora geçti hurdaya çıktı içim farkettımi hiçe döndüm çürüye çürüye tükendim.

rezil ettim kendimi dağattım içtim düştüm ona buna ağladım içimden döküldüm gülmeyi unuttum kendimi dinlemekten hastalık hastası oldum senin yüzünden

kenar süsü oldum hayatında yani olmasam da olurdu...

Sıla - Kenar Süsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Sıla(Töre)

Sıla - Sıla(Töre)

Can Per Perişan Eşim Dostum Uyansın İmdadımın Vakti Elime Biri Uzansın Başı dumanım Çare Tutmayanım Sılaya Gider Döner mi Biri Allahın Emri Değil Bu Kulların Aklı Haktan Gelen Değil Bu Bebeler Doğar mı Silahlı Töre Töre Töre Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe Böyle Adalet Olur mu Huuu huuu huuuu Böyle Adalet Olur mu Töre Töre Töreee Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe...
  2. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yılbaşı süsleri

Yılbaşı süsleri

yılbaşı süsleri yapımı
  4. Kapı Süsleri

Kapı Süsleri

kapı süslemeleri mutfak kapı süsleri kızlar bu kapı süsleri çok şirin bakın bakalım hangisini beğenceksiniz:) buyrun
  5. kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü yaparken kullanılan ser bi malzeme var o nedir??

Sayfayı Paylaş