gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla - Kömür Gözlüm

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kömür gözlüm tut elimi beni yine sen anlarsın Kömür gözlüm tut elimi beni yine sen anlarsın Unutur kendi derdini derdime derman ararsın
    Derdime derman ararsın
    Unutur kendi derdini derdime derman ararsın
    Derdime derman ararsın

Vermez miyim ömrümü oyy peşin sıra gelmez miyim?
    Yığılmış kederlerine bende derman olmaz mıyım oyy?

Kömür gözlüm yemin mi ettin?
    Beni dostun bilmez misin?
    Kömür gözlüm yemin mi ettin?
    Beni dostun bilmez misin?
    Derdini derdim bilirim
    Seninle ben ölmez miyim?
    Seninle ben ölmez miyim?
    Derdini derdim bilirim
    Seninle ben ölmez miyim?
    Seninle ben ölmez miyim?

Sıla - Kömür Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yağmur gözlüm

Yağmur gözlüm

Yine yağmurlar yağmakta ülkeme. Yine fırtınalarımın sonrasında gözlerinin pınarlarında ıslanıyorum. Beni bu yerkürede tek anlayan sen, bir tek ağlatan sensin. Benim için döktüğün her gözyaşında hiddetimi dağlara, denizlere haykırmak geliyor içimden. Yolumu pırıl pırıl temizlerken yüreğinle, kusursuz kişiliğinle yeni bir dünya'ya konuk ettin şu benliğimi. Sensizliğin saatlerinde kabına sığmayan...
  3. güzel gözlüme

güzel gözlüme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...

Sayfayı Paylaş