gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sıla Köşe Yastığı Sözleri Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Sıla seven tüm misafir arkadaşlar, bu yazımızda Sıla'nın sevilen parçalarından Köşe Yastığı şarkı sözleri sunuyor ve bizden Sıla Köşe Yastığı şarkısı sözleri isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Hiç aklıma gelir miydi
    Takıldım kaldım ona
    Bıraktım işi gücü
    Mihrabım yere geçti

Bozuldu yuvamın mert sözü
    Bozuldu yuvamın mert sözü

Bir izmirliye vuruldum
    Tanısanız, anlarsınız
    Kapandı mevzu desem
    Kuyruklu yalan olur
    Anlatsam ağlarsınız
    Oof anlatsam ağlarsınız

Nurlu değil düşüncesi
    Adapsız makam şarkıları
    Ağrılarıma köşe yastığı
    Olmaz yine bi başkası

Nurlu değil düşüncesi
    Ben düşlerine toz bezi
    Tutturdum o diye illede
    Yangında kül en güçlüsü

Nurlu değil düşüncesi
    Adapsız makam şarkıları
    Ağrılarıma köşe yastığı
    Olmaz yine bi başkası

Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü isteyenler için burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Köşe Yastığı

Sıla - Köşe Yastığı

Hiç aklıma gelir miydi Takıldım kaldım ona Bıraktım işi gücü Mihrabım yere geçti Bozuldu yuvamın mert sözü Bozuldu yuvamın mert sözü Bir izmirliye vuruldum Tanısanız, anlarsınız Kapandım eve Kuyruklu yalan olur Anlatsam ağlarsınız Oof anlatsam ağlarsınız Nurlu değil düşüncesi Adapsız makam şarkıları Ağrılarıma köşe yastığı Olmaz yine bi başkası Nurlu değil düşüncesi Ben düşlerine toz bezi...
  2. Sıla - Köşe Yastığı - AKOR

Sıla - Köşe Yastığı - AKOR

İntro: | Am Dm | Am Dm | Am Dm | Cm Gm Am | Am Dm Am Hiç aklıma gelir miydi Am Dm Am Takıldım kaldım ona F Dm Am Bıraktım işi gücü F Dm Am Mihrabım yere geçti C Bb Am Bozuldu yuvamın mert sözü C Bb Am Bozuldu yuvamın mert sözü Am Dm Am Bi İzmirli'ye vuruldum Am Dm Am Tanısanız,...
  3. İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

Hadise Süpermen Şarkı Sözleri Hadise Süpermen Şarkısının Sözü Hadise yeni imajıyla dikkatleri ve yeni çektiği klibiyle tüm dikkatlari üzerine çekti ve kesinlike beğeni topladı Melek'lerim. Biz de Hadisenin süpermenm şarkısı sözleri isteyen misafirlerimiz için, Hadise'nin yeni şarkısı Süpermen sözlerini paylaşıyoruz. Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali Çok saftım dimi bende, olanları...
  4. Arkadaşlar Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü lazım bana

Arkadaşlar Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü lazım bana

Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözü arıyorum ben baktım ama sizin sitenizde Sıla Köşe Yastığı Şarkı Sözlerini bulamadım lütfen yeni bir konu açıp paylaşın.
  5. Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu'nun Şehit Mehmetçikler için yazdığı şarkı sözü Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkı sözü Tanrının Gözyaşları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili Sezen Aksu hayranı olan misafirler, bu sayfamızda Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkının sözleri paylaşımında bulunuyor ve sizlere Sezen Aksu Tanrının Gözyaşları şarkı sözleri paylaşıyor ve...

Sayfayı Paylaş