gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıla - Köşe Yastığı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hiç aklıma gelir miydi Takıldım kaldım ona Bıraktım işi gücü
    Mihrabım yere geçti

Bozuldu yuvamın mert sözü
    Bozuldu yuvamın mert sözü

Bir izmirliye vuruldum
    Tanısanız, anlarsınız
    Kapandım eve
    Kuyruklu yalan olur
    Anlatsam ağlarsınız
    Oof anlatsam ağlarsınız

Nurlu değil düşüncesi
    Adapsız makam şarkıları
    Ağrılarıma köşe yastığı
    Olmaz yine bi başkası

Nurlu değil düşüncesi
    Ben düşlerine toz bezi
    Tutturdum o diye illede
    Yangında kül en güçlüsü

Nurlu değil düşüncesi
    Adapsız makam şarkıları
    Ağrılarıma köşe yastığı
    Olmaz yine bi başkası

Sıla - Köşe Yastığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. altın yastıkları

altın yastıkları

bebek altın yastığı modelleri bebek altın yastığı yastıkları yastıkları örgü modelleri bebek hazırlıklarının vazgeçilmez bi parçası altın yastıkları
  3. Yastıkla AŞK..

Yastıkla AŞK..

ALLAHım sen aklımıza mukayet ol Yarabbim... Gerçek aşk çeşitli biçim ve türlerde olabiliyor. Bu durumda ise Koreli bir adam üzerinde kadın resmi çizili olan kocaman bir yastığa aşık oldu daha sonra hayatının aşkıyla evlendi. -- Lee Jin-gyu akimakura denilen ve kucaklanabilen büyük Japon yastığına ilk görüşte aşık olmuş... Üzerinde çizgi film karakterlerinin resimleri olan yastıklardan...
  4. Aşk yastıkları

Aşk yastıkları

kızlar resimleri kopyalayamadım bende size sitenin linkini gönderdim, belki satın almak isteseniz de hangi site olduğunu da aramamış olursunuz :orkide: sevgililer günü yaklaşıyor :) http://www.limango.com.tr/shop/index.php
  5. Bebek yastıkları

Bebek yastıkları

bebek yastıkları nelerdir, kaç çeşittir hepsi burda arkadaşlar miniklere özel güvenli yastık çeşitlerini sizler için hazırladım arkadaşlar boğulma önleyici yastıkklar ayrıntılı bilgiye BURDAN ulaşabilirsiniz

Sayfayı Paylaş