gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Sıla oluruna bırak resimli

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Sılanın mükemmel şarkısı oluruna bırak şarkısı sevenleri buraya ...

Sıla oluruna bırak resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıla

sıla

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri

Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri

Harika bir şarkı şimdi dinliyorum netten...Sanırım alıcam bu albümünü de...sılayı gerçekten çok beğenerek dinliyorum... Sıla Oluruna Bırak Şarkı Sözleri Söz bitsin biz devam edelim Sessiz kalalım yine uzlaşalım Güz bitsin biz bayram edelim Susuz kalalım yine aç kalalım Ayrılıklar değişmez bütün aşklar aynıdır Hayat herkese hem iyi hem de kötü davranır Oluruna bırak her neyse geçer Hayata...
  3. sıla oluruna bırak

sıla oluruna bırak

sıla sıla resimleri sila resimleri sila evet melişlerim sıla yine harika bir yorumuyla bir klip daha cekti şu sıra müzik kanallarında,radyolarda calmaya başladı işte sılanın yeni şarkısı oluruna bırak.... Söz bitsin biz devam edelim Sessiz kalalım yine uzlaşalım Güz bitsin biz bayram edelim Susuz kalalım yine aç kalalım Ayrılıklar değişmez bütün aşklar aynıdır Hayat herkese hem...
  4. Tatlı Sandviç tarifi resimli olursa iyi olur.

Tatlı Sandviç tarifi resimli olursa iyi olur.

Ramazan ayında ben acayip tatlı yiyorum ya melekler, bir yerden duydum ama tarifi yok bende Tatlı sandeviç tarifi varmı resimli de olur resimsizde hiç farketmiyor tarifi verin yeterli.
  5. pehli tarifi resimli var ise iyi olur

pehli tarifi resimli var ise iyi olur

Patlıcana bayılıyorum arkadaşlarım özellikle patlıcan sarımsak ikilisine bitiyorum. Patlıcandan yapılan ve benimde yeni duyduğum Pehli ymeği tarifini arıyorum. Bilenler bu yemeğin yapılışını anlatırlarsa memnun olurum teşekkürler.

Sayfayı Paylaş