gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Sıla Şahin Kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sila sahin kimdir sıla şahin kimdir sila sahin nereli sıla şahin nereli ailesi sıla şahin foto, resimleri, biografisi, kimdir, galeri gibi sorularınıza bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız. [​IMG]
    Adı bu aralar Playboy dergisine verdiği pozlarla gündemde Olan Sıla Şahin, Aktör bir babanın kızı.
    3 Aralık 1985 Yılında Berlin Spandau da doğmuş. Erken yaşta tiyatro eğitimi aldı. Sıla Şahin14 yıl, bir klasik bale eğitimi aldı. ilkokul okulun sonuna kadar tiyatro grubu katıldı.bale yarışmalarına katıldı ve çok sayıda ödüller kazandı. 18 yaşında model olarak çalıştı. Bir yetenek ajansı film seçmelerde rol için fırsat verdi.

Alman özel televizyonu RTL´de yayınlanan Gute zeiten, schlechte zeiten (iyi zamanlar, Kötü zamanlar), adlı dizinin başrol oyuncusu olan 25 yaşındaki Sıla Şahin´in, Playboy´da yer almasını cesaretli bir girişim olarak yorumladı.

Sıla Şahin Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şahin

Şahin

Vefasız ve zalim yöneticiye, Bu kuşa sahip olmak geçici bir göreve getirilmeye delalet eder.Rüyada şahin gören kişinin çok dikkatli olması gerekir Aksi taktirde, bazı insanların size kötülük yapacak demektir. Ölü bir şahin görmek, veya bir şahin öldürmek, karşınıza çıkan sorunları aşıp düşmanlınızı alt edeceğinize işarettir. Eğer dikkat etmezseniz, birtakım insanların size kötülük yapmasına...
  2. Sıla Şahın Foto

Sıla Şahın Foto

sıla şahin foto sıla şahin am fotoları Sıla Şahin'in foto resim ve resimlerini sizlere sunmak istiyoruz. Playboy'a verdiği cüretkar pozlarla adından sıkça söz ettiren. Aktör bir babanın kızı olan Sıla, 14 yıl klasik bale eğitimi almış. Ve bu verdiği pozlardan dolayı şu aralar ölüm tehtidi almakta. SILA ŞAHİN RESİMLERİ
  3. Ahmed Şah Mesud Kimdir

Ahmed Şah Mesud Kimdir

arkadaşlar Ahmed Şah Mesud Kimdir bilen var mı, acil yardım arkadaşıma lazımda bu konu bende ona yardım ediyorum, sizde bana yardım edin ki ben buldum biliyorum diyebileyim :)Nekadar fenayım değil mi :D
  4. Ahmet Şahin kimdir

Ahmet Şahin kimdir

Ahmet Şahin kimdir biyografi bilgielri var mı? Arkadaşlar Ahmet Şahin hakkında ve hayatı hakkında bilgi edinmek istiyorum.
  5. şahin

şahin

benim facebook taki resimlerim neden beğenilmiyor

Sayfayı Paylaş