gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Sıla Zamanında Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

sıla sıla zamanında şarkı sözü tam zamanı zamanında sözleri sila Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında....

Sıla Zamanında Şarkı Sözleri
    Zamanında ne güzeldi bu bahçeden kopanlar
    Yüzümde gülümseme bir başka dururdu o zamanlar
    Ağrılara dönüştü içimde koşan çocuklar uslu
    Misafirlere ne bereketli sofralar kurulurdu
    Yaz uzundu eskiden zamanında böyle kayıplar yoktu
    Sevinçlerimiz gerçekti gözyaşının ertesi umutlu
    Güzeldim ben o yazlar kadar zamanında
    Ailem harbiden.net çoktu
    Yazın bu kadar ağlamak yoktu
    Zamanında iyimserdik hiç olmaz zannettik ayrılıklar
    Gelip geçici ömür mücadele büyürmüş bütün doğanlar
    Yaşım küçükmüş geleni gideni büyükmüş evin
    Çok olur halası dayısı ama bi evin bir kızı hala benim
    Yaz uzundu eskiden zamanında böyle kayıplar yoktu
    Sevinçlerimiz gerçekti hüzünlerin ertesi umutlu
    Ailem harbiden.net çoktu
    Yazın bu kadar ağlamak yoktu

Sıla Zamanında Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Kafa Şarkı Sözü

Sıla - Kafa Şarkı Sözü

sıla iyi gelmez mi hiç deniz havası sıla deniz havası iyi gelmezmi hiç gelmez mi Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla - Kafa Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen şu anda Kapa...
  2. Sıla-gol şarkı sözü

Sıla-gol şarkı sözü

sıla gol sözleri sıla şut sözleri şut şarkı sözü oturduğumuz yerden konuşmuyomuşuz Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla-golYetti bu vicdan muhasebesi Oldu olmadı muhakemesi Geçtik iyisinden vasatından Aa düpedüz mahalle baskısı Bitmedi gitti it dalaşı Sıyırttık aklımızın çeperinden Büyüdü çocuk döndü devran İlla diyosan hodri meydan Ben hazırım...
  3. Sıla Kafa Şarkı Sözleri

Sıla Kafa Şarkı Sözleri

sıla, kafa, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. sılanın güzel şarkılarından biri olan kafa şarkısının sözleri sizler için melekler; Aşkıydı işiydi ihtirası düşüydü Yere batsın faturası malı mülkü Bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamın gücüydü Ayıp denen bi şey var ya hasbinallah Ağlasalar durmam insanım insan Hadi kalk gidelim hemen...
  4. Sıla Boşver Şarkı Sözü istiyorum

Sıla Boşver Şarkı Sözü istiyorum

Sıla Boşver Şarkı Sözü Kızlar aranızda Sılanın boşver şarkısını dinleyen var mı bilmem ama dinlemenizi öneriyorum ve ayrıca sizden şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum.
  5. Sıla 'dan Esaret Şarkısının Sözleri

Sıla 'dan Esaret Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sıla esaret şarkı sözü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müzik dünyasının sevilen seslerinden Sıla son albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı. Vaveyla adını verdiği son albümü dün piyasaya çıkan Sıla 'nın albümde ki Esaret şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Sıla Esaret Şarkısı Kandım bu göğün mahisine Kör olan gözün mavisine Sus dediler;...

Sayfayı Paylaş