gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sıla

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

sıla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Sıla(Töre)

Sıla - Sıla(Töre)

Can Per Perişan Eşim Dostum Uyansın İmdadımın Vakti Elime Biri Uzansın Başı dumanım Çare Tutmayanım Sılaya Gider Döner mi Biri Allahın Emri Değil Bu Kulların Aklı Haktan Gelen Değil Bu Bebeler Doğar mı Silahlı Töre Töre Töre Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe Böyle Adalet Olur mu Huuu huuu huuuu Böyle Adalet Olur mu Töre Töre Töreee Olur mu Kul Kula Köle Kin Koydun Kör Yüreğe...
  2. Sıla Röportajı

Sıla Röportajı

sanatçı röportajları sıla röportajı sıla röportaj röportajları röpörtaj Yeni albümü "İmza" ile başarılı çıkışını sürdüren ve "İkinci albüm kritik bir albümdür. Önüne geçmek zorundasınızdır ilk albümün. Dinleyicilerimin tepkileri o kadar olumlu ki endişe diye bir şey kalmadı tabi. Bir de zaten fazlasıyla güveniyoruz yaptığımız işlere." diyen Sıla, Ahmet Erten'in konuğu...
  3. Sıla - İnşallah

Sıla - İnşallah

sıla bir ışık yakmaz hayat İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çağresi dile kolay kalbe zor söylemesi Hekimde yok çağresi dile kolay kalbe zor söylemesi Sendede hava kışa dönmüştür Eminim elin dizlerini dövmüştür Bi ışık yakmaz hayat mecbur ayrılığımız Aşka küstürmüştür. Bi ışık yakmaz hayat mecbur ayrılığımız Aşka küstürmüştür. İnşallah unutursun...
  4. Sıla-inşallah

Sıla-inşallah

Bugüne kadar bir sürü şarkı dinledim haklarını yemeyim hepsi süper.Ama sılanın yeni albümünde ki bu şarkı mest etti beni sizinle de paylaşmak istedim:):)Buyrunuz... İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çaresi Dile kolay kalbe zor söylemesi Sende de hava kışa dönmüstür Eminim ellerin dizlerini dövmüstür Bir ışık yakmaz hayat Mecbur ayrılıgımız Aşka...
  5. Sıla konseri

Sıla konseri

sıla konser tarihleri sılanın konser tarihleri sıla konserleri 2010 konserleri 2010 Sıla severler haydi Bodrum'a...... Şarkıcı Sıla, Muğla'nın Bodrum ilçesinde sevenleriyle buluştu. Bodrum Hadigari Disko'da konser öncesinde, Düzce depreminin 10 yılı nedeniyle, depremde hayatını kaybedenler için bir dakika sessizlik gerçekleştirildi. Daha sonra Türk pop müziği şarkıcılarından Sıla çeşit...

Sayfayı Paylaş