gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Silahı Doğrulttuysan Şayet,Tetiğe Basmasını Da Bileceksin !

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] O akşam…
    Sevdalı yüreğimi sözlerinle kana buladığın o akşam , beni yaralarımla baş başa bıraktığının farkındaydın.Yaralarımı saracak gücüm kaldı mı diye bir kez olsun düşünmedin.Belki de amacın buydu.Parçalayıp,zamana dağıttığın duygularımı toparlayacak dermanım olmasın istedin.Ben ne kadar ” yarım” kalırsam, sen o kadar “mutlu” olacaktın belki de…
    Yaralarımla yaşamasını öğreneli çok oldu.Hiç bir yaramın kabuk bağlamasına izin vermem ben ! Acılarım baki kalsın isterim…Yaralarım kanasın…Düşündüğün kadar güçsüz değilim yani…Derman bilirim çoğu zaman acıyı,kederi…Çünkü her elemde biraz daha büyürüm,biraz daha yaklaşırım hakikatle dost olmuş mutluluğa.

Sandığın gibi yıkılmadım ben.Nasır tutmuştur yüreğim bilirsin…

Ama söylemeden geçemeyeceğim. Silahı doğrultuysan şayet,tetiğe basmasını da bileceksin ! “ Bitti “ derken alnımın ortasına dayayıp,basamadığın tetiğe ben bastım ! Ve öldüm…

Şimdi yeniden dirileceğim günü bekliyorum…

Silahı Doğrulttuysan Şayet,Tetiğe Basmasını Da Bileceksin ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tetik parmak

tetik parmak

şişliği indirmek için tetik parmak hastalığı parmak şişliği tetik şişlikleri indirmek TETİK PARMAK İsmine bakıldığı zaman bir avcı hastalığı gibi duran bu durum parmaklarda tetik çekme hareketi esnasında ortaya çıkan bir durumu belirtmek üzere kullanılmıştır.Bu durum genellikle 40 yaşın üzerinde ve diabetli,romatizmal hastalığı bulunan kişilerde rastlanılan bir olaydır. Ancak her yaşta...
  2. Basma

Basma

Rüyasında basma kumaş gören kimse türlü ilginç haberler alır. Basmayı dikmek önemli bir işin başına geçmektir. Basmanın renklerine göre de yorum yapılabilir.Rüyada basma kumas görmek hayirlidir. Rüyasinda basmadan bir entari giydigini görmek, kadinsa hayirlidir, erkekse üzülecegine delalet eder.
  3. ördege basma cezası

ördege basma cezası

> Üç kadın arkadaş bir kaza sonucu aynı anda hayatlarını kaybedip > cennete giderler. Cennetin kapısında onları karşılayan melek 'Bizim > burada uymanız gereken tek kural var.. O da ördeklere dikkat edin > sakın üstlerine > basmayın' der. Sonra kapı açılır üç kadın cennete girerler. Gerçekten > de etrafta ördek doludur. Üstlerine basmamak adeta imkansızdır. Dikkat >...
  4. şayet hamileysem....

şayet hamileysem....

hamileysem kan testinde çıkmayan gebelik idrarda çıkmayan gebelik kanda kan testinde çıkmayabilir mi şayet hamileysem şu an 3 haftalık olmalı. ama hiç bir belirti yok. yoksa değilmiyim.yardım edin lütfen boşuna ümitlenmek istemiyorum.
  5. TAŞIMA YA DA BULUNDURMA RUHSATLI SİLAH ve MİRAS

TAŞIMA YA DA BULUNDURMA RUHSATLI SİLAH ve MİRAS

Taşıma ya da bulundurma ruhsatı verilen kişilerin vefatı halinde, bu kişilere ait silahın, mirasçılarının tümünün muvafakatı ile aralarından birine, kanuni bir engel yok ise devri sağlanır. Mirasçıların aralarında anlaşamamaları halinde, vali, bu hususta verilecek yargı kararına kadar geçerli olmak üzere silahı mirasçılardan birinin adına geçici olarak ruhsata bağlayabilir. Av. Gökhan ARICAN...

Sayfayı Paylaş