gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sılanın ankara konseri ne zaman?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, arkadaşlar Sılanın Ankara konseri ne saman ve buraya ne zaman gelecek tarhi hakkında bilgi verebilirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ankaralı müzik severler için muhteşem bir haberimiz var Sevilen şarkıcı güzelliği ve sesiyle herkesi kendine hayran bırakan sarkıcı Sıla Ankara'da konser vermeye hazırlanıyor.13 Nisan 2013 tarihinde saat 22:00'da Jolly Joker Ankara'da konser verecek olan ünlü sanatçı sevilen tüm şarkılarını sevenleri için seslendirecek..

sılanın ankara konseri ne zaman? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sılanın konser haberleri bu başlık altından

Sılanın konser haberleri bu başlık altından

sıla sıla konserleri resimleri sila konser takvimi 2011 Sıla konseri, nerededir, tarihi, bilet fiyatları hakkında detaylı bilgi alalım. Sıla konserine gidecek meleklere şimdiden iyi eğlenceler. :) Sanatçı: Sıla Yer : Çiniciler Çarşısı – Fuar Alanı – Eskişehir Yolu 2. Km / Kütahya Tarih: 14 Mayis 2011 Cumartesi 20:30 Fiyat : 20,00 TL
  2. Ankara alışveriş festivali ne zaman başlayacak

Ankara alışveriş festivali ne zaman başlayacak

Selam melekler Ankara 2da oturuyorum ama festival ne zaman başlayacak bilmiyorum. Ankara alışveriş festivali ne zaman başlayacak ?
  3. Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz

Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz

Kızlar duyduğum kadarıyla Pitbull İstanbul da konser verecekmiş bu günlerde ama ne zaman bilmiyorum biletler bitmişmidir?
  4. justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

Selam arkadaşlar. Justin hayranıyım ve konserini merakla bekliyorum.Yalnız ne zaman gelecek acaba bilgi varmı ?
  5. Harbiye Açık Hava Konserleri Ne Zaman Başlıyor ?

Harbiye Açık Hava Konserleri Ne Zaman Başlıyor ?

harbiye açık hava konserleri ,harbiye açık hava konserleri 2015,harbiye açık hava konserleri Yaz mevsiminin klasiği Harbiye Açıkhava Konserleri, 23 Haziran'daki Ajda Pekkan konseriyle başlıyor. Bu yıl Açıkhava'da MFÖ, Şebnem Ferah, Teoman ve Kenan Doğulu gibi isimler de sahne alacak. ATLANTİS Yapım ve Kirli Kedi organizasyonuyla gerçekleşecek olan 2015 yazının ilk konserlerinin takvimi...

Sayfayı Paylaş