gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sıla'nın ikinci klibi İnşallah

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sıla 'İmza' albümünün ikinci klibini 'İnşallah' isimli şarkısına çekti. İkinci solo albümü "İmza" ile haftalardır albüm satış listelerinin üst sıralarındaki yerini koruyan Sıla, albümün çıkış şarkısı "Sevişmeden Uyumayalım"ın başarısının ardından, radyolar ve hayranlarından gelen istek üzerine ikinci video klibi için "İnşallah" dedi. Sözleri Sıla, müziği Sıla ve Efe Bahadır"a ait olan "İnşallah" isimli şarkı, albümün ikinci slow hiti olma başarısını gösterdi.

Sıla'nın ikinci klibi İnşallah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. inşallah beğenirsinizz

inşallah beğenirsinizz

arkadaslar 3 soru sorucam size ve cevapliycaksiniz sizi anlaticak size ama sorulari sormadan once bir dilek tutunuz ve ancak cevplariniz sizi anlatmasi icin ve testi basarili gecmeniz icin asagidaki cevaplara simiden bakmayin once cevaplayin sonra alta cevaplara bakiniz simdi bir kagitla kalem getiriniz ve baslayin sorularimi cevaplamaya ama asagidaki cevaplara simdilik bakmak yok tamami ?...
  2. İnşallah Üzerine...

İnşallah Üzerine...

Asil bir sukunetin dizi dibinde nefeslenmektir 'insallah'!! Varlığın sarp yokuşlarında nefesi kesilir insanın. Dudağına değince “İnşallah!” sözü; varlığı yoktan var edenin, yokluğu hiç sebepsiz varlığa doğru genişletenin iradesinden nefeslenir. Zamanın dar köşelerinde sesi eksilir insanın. Sesini bürüyünce “İnşallah!” kelamı, zamanı genişletenin, ömrü ebede bitiştirenin dilemesinden...
  3. Sıla - İnşallah

Sıla - İnşallah

sıla bir ışık yakmaz hayat İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çağresi dile kolay kalbe zor söylemesi Hekimde yok çağresi dile kolay kalbe zor söylemesi Sendede hava kışa dönmüştür Eminim elin dizlerini dövmüştür Bi ışık yakmaz hayat mecbur ayrılığımız Aşka küstürmüştür. Bi ışık yakmaz hayat mecbur ayrılığımız Aşka küstürmüştür. İnşallah unutursun...
  4. Sıla-inşallah

Sıla-inşallah

Bugüne kadar bir sürü şarkı dinledim haklarını yemeyim hepsi süper.Ama sılanın yeni albümünde ki bu şarkı mest etti beni sizinle de paylaşmak istedim:):)Buyrunuz... İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çaresi Dile kolay kalbe zor söylemesi Sende de hava kışa dönmüstür Eminim ellerin dizlerini dövmüstür Bir ışık yakmaz hayat Mecbur ayrılıgımız Aşka...
  5. inşallah ne demek - neden inşallah deriz?

inşallah ne demek - neden inşallah deriz?

İnşallah kelimesinin anlamı nedir inşallah nedir Merhaba Melek'ler... Günlük hayatta sıkça söylediğimiz ve duyduğumuz, işimiz hayırlı olsun diye ve dileğimiz olsun diye ardı ardına söylediğimiz "inşallah" kelimesinin anlamı hakkında bilgilere yer veriyoruz bu yazımızda. İnşâallah ne demek? CEVAP İnşâallah, Allahü teâlâ dilerse olur manasına, bütün işlerini Allahü teâlânın...

Sayfayı Paylaş