gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

silginin öyküsü adlı bir kompozisyon nasıl yazarız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

silginin öyküsü adlı bir kompozisyon nasıl yazarız? bu konuda bana yardımcı olur musunuz. ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

silginin öyküsü adlı bir kompozisyon nasıl yazarız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz?

Bir Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz?

Bir Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz? Evet herkes silmek istediği şeyi yazsın. Mesela ben kötülüğü silerdim..
  2. silgi nasıl siler?

silgi nasıl siler?

Lastik bir silgiyi kastediyorsanız eğer; kağıtla arasındaki sürtünme kuvveti sayesinde... Lastik bir silgiyi kastediyorsanız eğer; kağıtla arasındaki sürtünme kuvveti sayesinde kağıdın yüzeyindeki lifleri sıyırıp kopartarak ve böylelikle, lifler arasına dolmuş bulunan grafit ya da mürekkebi kazıyarak
  3. Silginin Öyküsü ile ilgili kompozisyon

Silginin Öyküsü ile ilgili kompozisyon

silginin öyküsü adlı bir kompozisyon silginin öyküsü ile ilgili kompozisyon silginin öyküsü hakkında kompozisyon ve dahası burada arkadaşlar. Silgi, yazım hatalarını ortadan yok eden daha 6 yaşında bir çocukken hayatımıza giren, okul hayatı bitip yetişkinliğimizde yüreğimizde ki acıları silmek yok etmek için ihtiyaç duyduğumuz silgi... Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda silginin öyküsü adlı bir...
  4. silginin öyküsü nedir

silginin öyküsü nedir

silginin öyküsü nedir acil lütfen.
  5. İsfahan'a Doğru Adlı Kitabın Yazarı Kimdir?

İsfahan'a Doğru Adlı Kitabın Yazarı Kimdir?

İsfahan'a Doğru Yazarı kimdir İsfahan'a Doğru kitabı yazarı İsfahan'a Doğru adlı kitabı yazan, uzun zaman İstanbul'da yaşamış, İstanbul hayranı bir Türk dostu olarak bilinen ünlü yazarın adını biliyor musunuz melekler ? :) İsfahan'a Doğru kitabının yazarı, adını Eyüp civarında bir tepeye ve Divanyolu'nda bir caddeye verdiğimiz Pierre Loti'dir.

Sayfayı Paylaş