gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şili Hangi kıtada ? Yardım edin lütfen.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bu Şili şehri acaba hangi kıtadadır cevaplar mısınız. Tşk.

Şili Hangi kıtada ? Yardım edin lütfen. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  2. lütfen yardım edin..

lütfen yardım edin..

mrb ben fatoş benim başımdan güzel bi aşk geçti anılarımız bölümüne açtım bu konuyu ama ondan sonra asla kimseye aşık olmadım öyle karamsarlaştımki hergünüm ağlayarak onu düşünerek geçio lütfen bana yardım edin çok acı çekiorum artık ağlamak değil gülmek istiorum bu yüzden kendimden nefret ediorum çok duygusal bi yapm var herşeye ağlayan biriyimdir kolay kolay aşık olamıorum korkuorum yardımcı...
  3. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  4. Yardım Edin Lütfen... (kpss)

Yardım Edin Lütfen... (kpss)

28 kasımda sınava giricem ama hiç çalışamadım. Fazla vaktim yok bu yüzden en çok hangi konulardan çıkıyo bunu öğrenip ona göre çalışma yapmak istiyorum. Ama bu konuda bi bilgim yok bilgisi olanlar bana kpss de en çok çıkan konuları söyleyebilir mi? Şimdiden hepinize tşk ederim...
  5. Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin

mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi ama onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü ama o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış ama benim haberim bile olmadı yılbaşına...

Sayfayı Paylaş