gebe
  1. yudumcuk

yudumcuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

silik çizgi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında yudumcuk tarafından paylaşıldı.

iki sefer test yaptım ve ikinci çizgi silik çıkmıştı.adete beş gün kala kan testi yaptırsam çıkarmı acaba...

2. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Cikar cnm cunki hcg once kanda yukselir sonra idrara gecer muhtemeln varsa cikar cunki jkinci cizgi cikmis hayrlisi olur inssaglikli gebelikler

arzumgamzem bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    İkinci çizgisi hamilelik testinde silik çıkan hanımlar hemen aynı gün test yaptırsanız kan testi mutlak suretle kesin sonuç alırsınız. Zaten kuvetle ihtimalde hamilesinizdir

tusemmm bunu beğendi.
silik çizgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2. çizgi silik çıktı...

2. çizgi silik çıktı...

kızlar daha çok ilgi istiyorum noooluuuuurrrrr ikinci çizgi silik çıktı silik çizgi mağdurları BENDE HEPİNİZ GİBİ GEBELİK PLANLAYAN Bİ ANNE ADAYIYIM. 7 AYDIR BEBİŞ İSTİYORUZ AMA HER AY SONU HÜSRAN LA BİTTİ.... BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU ÇIKTI VE ADET DÜZENSİZLİĞİ VARDI.. 2 AY ÖNCE DOKTOR SÖYLEDİ...ŞİMDİ BU AY BENİM ASLINDA 14 ÜNDE REGL OLMAM GEREKİYORDU AMA OLMADIM DÜZENSİZ OLDUĞUM İÇİN...
  2. gebelik testinde silik çizgi

gebelik testinde silik çizgi

kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil
  3. Gebelik testinde silik çizgi

Gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar ayın 10 unda adet olmam lazımdı bugün erkek testlerden aldım markası produick mi ne ikinci cizgi cok silikti yani dikkatli baknca ışkta belli oluyodu sizce gebelik varmıdr çok istiyorum :(
  4. İdrar testi silik çizgi?

İdrar testi silik çizgi?

Bu testler pozitif mi? Catlatma igne oldum, 16.günüm bugún. Adetime 2 gün var? Hergün tekrarladim., silik cizgi koyulaşmadı?
  5. Selam kızlar  silik çizgi

Selam kızlar silik çizgi

Ben yeni üye oldum adetime 4 gün var ama yapmak istedim 2 tane test yaptım ama gebelik belirtim hiç yok ikinci çizgi 2 testede silik çıktı kafam karıştı adete kadar beklemek çok zor sizce bu teste göre ikisinide aralıklı yaptım ve akşam yaptım yarın farklı bi markada ilk idrarla yapıcam bilgilendiriseniz sevinirim ilk bebek olcak varsa eğer

Sayfayı Paylaş