gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Silikonları yılanı öldürdü

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Bu haberi okurken ben çok şaşırdım melekler sizinlede paylaşıyorum :)

Geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf çekimi sırasında yılanla erotik pozlar veren İsrailli manken Orit Fox'u yılan sokmuştu. Yılan, Fox'un silikonlu göğüslerini ısırmıştı. Hastaneye kaldırılan mankenin gayet sağlıklı olduğu belirtilirken yılan cephesinden üzücü haberler geldi! Yetkililer silikonlu göğüsleri ısıran yılanın öldüğünü açıkladı!

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

hiç güleceğim yoktu :)):

GREY bunu beğendi.
Silikonları yılanı öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Silikonlarını Arı Patlattı

Silikonlarını Arı Patlattı

Tavvan da adı açıklanmayan 30 yaşındaki kadın dekolte bir kıyafetle motosiklete binerken sağ göğsünde bir acı hissetti. Durup göğsünü kontrol eden ve arı tarafından sokulduğunu fark eden kadın bunu pek önemsemedi. Ancak ertesi gün sağ göğsünün küçülmeye başlamasıyla soluğu doktorda aldı. yapılan muayene sonucunda kadının silikonun patladığı tespit edildi.
  2. Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....
  3. yılan

yılan

bence gerçek olabilir
  4. Rüyamda kocaman bir yılan öldürdüm ne anlama geliyor

Rüyamda kocaman bir yılan öldürdüm ne anlama geliyor

Melekler, ne olur benim rüyamı da yorumların. Ben rüyamda kocaman bir yılanı öldürdüm. Nasıl cesaret ettim bilemiyorum rüya işte ama öldürdüm. Gerisini de hatırlamıyorum. Acaba ne demek bu rüya ? :S
  5. Mutfak Silikonları Zararlı mı?

Mutfak Silikonları Zararlı mı?

silikon mutfak eşyaları, silikon eşyalar, silikonun zararları Sevgili melekler, mutfaklarda her görselliği hem de kolay kullanımı ve rahat temizlenmesi sebebiyle son zamanlarda silikon eşyalar çokça kullanılır hale geldi. Birbirinde gözalıcı renklerle ilgi çeken ve satın alınıp kullanılan kek kalıpları haricinde, yumurta fırçası, maşa, kaşık, spatula şeklinde de karşımıza çıkan silikon...

Sayfayı Paylaş