gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Silikonlarını Arı Patlattı

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Tavvan da adı açıklanmayan 30 yaşındaki kadın dekolte bir kıyafetle motosiklete binerken sağ göğsünde bir acı hissetti. Durup göğsünü kontrol eden ve arı tarafından sokulduğunu fark eden kadın bunu pek önemsemedi. Ancak ertesi gün sağ göğsünün küçülmeye başlamasıyla soluğu doktorda aldı. yapılan muayene sonucunda kadının silikonun patladığı tespit edildi.

Silikonlarını Arı Patlattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşük dolar petrol fiyatlarını patlattı

Düşük dolar petrol fiyatlarını patlattı

Doların euro karşısında rekor seviyelere gerilemesi, kendilerine güvenli liman arayan yatırımcıları petrole itiyor. Dolarda rekor düşüş Petrol fiyatları bugün tarihinde ilk kez 102 doların üzerini görerek yeni bir rekor kırdı. Dolardaki düşüş sadece petrole değil aynı zamanda diğer emtialara olan ilgiyi de artırıyor. Altın, gümüş, bakır gibi değerli metallerin yanında buğday, pamuk, şeker...
  2. Yonca evcimik bombayı patlattı

Yonca evcimik bombayı patlattı

yonca evcimik hayatı yaşı Yaş farkı moda oldu aşk yaşıyan kadınlardan büyük erkekler out kadınlardan küçük erkekler in:D MADONNA'NIN DANSÇISIYLA AŞK YAŞIYOR Madonna’nın bu yılki dünya turnesinde sanatçıya eşlik eden 4 dansçıdan biri olan Yaman Okur (31), Yonca Evcimik’le (46) birlikte. Madonna’nın bir konserinde üstüne oturmasıyla tüm dünya medyasına haber...
  3. Bi Espride Sen Patlat :D

Bi Espride Sen Patlat :D

Aklıma bişey geldi bakalım begenecek misiniz :) En soguk espriler bu mekanda patlar :D hadi bakalım melekler bi espride siz patlatın :D:D ben baslıyorum.. En güçlü ilimiz hangisidir..? -Giresun.. * * * * * * çünküüüü * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Arkasında ordu var :D:D
  4. Silikonları yılanı öldürdü

Silikonları yılanı öldürdü

Bu haberi okurken ben çok şaşırdım melekler sizinlede paylaşıyorum :) Geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf çekimi sırasında yılanla erotik pozlar veren İsrailli manken Orit Fox'u yılan sokmuştu. Yılan, Fox'un silikonlu göğüslerini ısırmıştı. Hastaneye kaldırılan mankenin gayet sağlıklı olduğu belirtilirken yılan cephesinden üzücü haberler geldi! Yetkililer silikonlu göğüsleri ısıran yılanın...
  5. Mutfak Silikonları Zararlı mı?

Mutfak Silikonları Zararlı mı?

silikon mutfak eşyaları, silikon eşyalar, silikonun zararları Sevgili melekler, mutfaklarda her görselliği hem de kolay kullanımı ve rahat temizlenmesi sebebiyle son zamanlarda silikon eşyalar çokça kullanılır hale geldi. Birbirinde gözalıcı renklerle ilgi çeken ve satın alınıp kullanılan kek kalıpları haricinde, yumurta fırçası, maşa, kaşık, spatula şeklinde de karşımıza çıkan silikon...

Sayfayı Paylaş