gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

silinen mailleri geri getirme hotmail

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

silinmiş hotmailleri geri getirme silinen mailleri geri getirme hotmail
    Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda hotmailden silinen mailleri geri nasıl getirebiliriz, onu öğreniyoruz :) Silinen mailleri geri getirmek isteyenler, işte size yapmanız gerekenler,

Evet Melek'ler yapmanız gerekenleri resimde anlatıyoruz.

Daha sonra silinmiş iletileri kurtarı bir kere tıklamanız yeterli olacaktır Melek'ler:)

silinen mailleri geri getirme hotmail konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hotmailden Silinen Mailleri Kurtarma

Hotmailden Silinen Mailleri Kurtarma

Hotmailden Silinen Mailleri Kurtarma mümkünmü ben sildiğim mailleri nasıl geri getirebilirim acaba
  2. Hotmailden Silinen Mailleri geri getirme

Hotmailden Silinen Mailleri geri getirme

Hotmailden Silinen Mailleri geri getirme Silinen Mailleri Kurtarma resimli Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Hotmailden silinen mailleri geri yüklemeyi konu alıyoruz ve diyoruz ki; Hotmailden Silinen bazı Mailleri Kurtarmanın bir yolu var Melek'ler. Biz de bu yazımızda bu konuda sizlere yardımcı oluyor ve silinen mailleri geri getirmek için yapmanız gerekenleri sıralıyoruz....
  3. Hotmail Mail Engelleme

Hotmail Mail Engelleme

Hotmail Mail Engelleme nasıl oluyor lütfen bu konuda bana açıklamalı bir bilgi verin Hotmail Mail Engellemek istiyorum.
  4. Silinmiş Mailleri Geri Getirme

Silinmiş Mailleri Geri Getirme

Silinmiş Mailleri Geri Getirme mümkün mü ne yapmam lazım geçen sizde buna benzer bir başlık görmüştüm gibi ama hatırlamıyorumda lütfen yardım.
  5. Sildiğiniz Dosyaları Recuva ile Geri Getirebilirsiniz

Sildiğiniz Dosyaları Recuva ile Geri Getirebilirsiniz

Recuva kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. Günlük hayatımızda bilgisayarımızı kullanırken istenmeyen şekilde önemli dosyalarımızı silebiliyoruz. Geri Dönüşüm Kutusu'nu yanlışlıkla boşaltmamız veya Shift+Del tuşlarını yanlış kullanmamız hassas dosyalarımızın kaybolmasına neden olabiliyor. Bunun yanında USB bellekler ve...

Sayfayı Paylaş