gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

Silkelet Sonra Hamiş Kal

Konu, 'Gebelik' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

:MELEKLERİM: ilişki sonrası eşiniz bacaklarınızdan tutup çamaşır silkeler gibi silkeleyecek. sağa sola aşağı yukarı silkelettirin...BİR SİTEDE rastladım deneyen var faydasını gorende var .iNŞALLAH bu sıtedede faydası dokunur.banada bıraz sacma geldı ama ınceleyıncede hamıle kalanda yok denılemeyecek kadar cok.Paylasmak ıstedım denemekten zarar cıkmaz.HAYDİ BAŞARILARRRRR.....

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    cnm iyi hoş diyosun da ben neler denemedim ki :) tabi yine de yapmak lazım ALlahın işi yani kısmetse tutar denemeli

Silkelet Sonra Hamiş Kal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabine revizyonu MGK sonrasına kaldı

Kabine revizyonu MGK sonrasına kaldı

Günlerdir konuşulan kabine revizyonunun salı günü yapılacak MGK toplantısı sonrasına kaldığı belirtiliyor. Edinilen bilgilere göre Başbakan Erdoğan’ın, 28 Nisan Salı günü toplanacak Milli Güvenlik Kurulu'nu dikkate alarak, kabine revizyonunu 1 Mayıs Cuma günü yapabileceği dile getiriliyor. Erdoğan'ın değişikliği 30 Nisan Perşembe günü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yapacağı olağan görüşmede...
  2. Eşinizle Yıllar Sonrada Sevgili Kalın

Eşinizle Yıllar Sonrada Sevgili Kalın

Sevgili Melişler evlilikte en önemli şeylerden biri de hep sevgili kalmayı becerebilmektir. Bazı çiftleri görürüz yıllar geçsede hala birbirleriyle sevgili kalırlar işte sizinde o çiftlerden olabilmeniz eşinizle daima sevgili kalmanızı sağlayacak birkaç tüyo :tik: 1- Her gün eşinize değer verdiğinizi gösteren şeyler yapın. Gün içinde onu arayarak ona küçük sürprizler yapabilirsiniz....
  3. hamişler kalın giyinmeye başlayın

hamişler kalın giyinmeye başlayın

o rahat yaz günleri geride kaldı havalar serinledi artık kendinizede bebişe de dikkat etmeniz gerekiyor bir kaç önlemle saglıklı bir sonbahar dönemi geçirebilirsiniz üstünüze artık uzun kollu incede olsa bişeyler almalısınız ayaklarada dikkat aman...... sonbaharda rahatlıkla ve şıklıkla giyebileceginiz kıyafetleri bir araya topladım buyrun üşütmeden biran önce giyinin.............
  4. pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

nasıl hamile kaldınız pko pko olup hamile kalanlar pkolu olup kalanlar arkadaşlar ben 1,5 senelik evliyim.pkoluyum evlenince adet olmamaya başladım tabi herkes gibi bende hamiş oldugumu düşünüyodum ama yanılmıştım.doktor pkolusun dedi.6ay diana 35 kullandım bebek istiyoduk ve bıraktım.klomen verdi ama yine hamiş kalamadım.bu ay yine adetim gecikti?ne olur destek olun artık bunaldım:fırtına:
  5. Boşansam m hamiş mi kalsam? Çok kararsiz ve çaresizim....

Boşansam m hamiş mi kalsam? Çok kararsiz ve çaresizim....

Meleklerim ne yapayim hadi bana yardimci olun.... Esimi cok seviyorum, lakin cok sinirli hep bana patliyor.... ne denediysem olmuyor bununla aslinda yasaya bilirimde üstüne birde ailesi geliyor.... beni süreki ona sikayet ediyorlar, benimle tatistiktan sonra fark ediyor, ben hakliyim diyorki yasli insanlar kafana takma ama iki gün sonra yine annesine hak veriyor ve sil bastan simdi bide...

Sayfayı Paylaş