gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Şimal Gökçe

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

KULAĞINIZIN PASINI SİLECEK [​IMG] SON DÖNEMDE OYNADIĞI İLK TÜRK WESTERN-KOMEDİ FİLMİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN ŞİMAL GÖKÇE HER CUMA VE CUMARTESİ TAKSİM PARK RESTAURANT'TA SEVENLERİYLE BULUŞACAK.

TAKSİM PARK Restaurant..
    Taksim’in göbeğinde.. Ulaşılması çok kolay, park sorunu olmayan, gece sonunda gelecek ‘hesap pusulası’nı düşünmeden, keyifli hafta sonları geçirebileceğiniz bir mekan..

TAKSİM PARK Restaurant..
    2010’lu yıllara ışık tutacak şık mekan tasarımı.. Akustik düzeni, müzik yapılırken dahi, karşılıklı oturan iki kişinin rahatlıkla birbirini duyabileceği.. Birbirinden seçkin, daha önce İstanbul’un en seçkin mekanlarında çalışmış, deneyimli bir personel grubunun hizmet ettiği.. İstediğiniz an gezip inceleyebileceğiniz, Avrupa’nın en kaliteli restoranlarına fark atacak güçteki hijyenik mutfağı..

.. Ve ZENGİN MÖNÜSÜ;
    Soğuk Mezeler:
    Özel olarak sadece Taksim Park müşterileri içi Trakya’da üretilen beyaz peynir tabağı, Manisa’dan özel olarak getirilen ‘kokulu kavun’, Marmara Denizi’ndeki balıkçıların ağlarından doğruca mekanımıza gelen torik ve palamut balıklarından hazırlanan enfes lakerdalar, somon ve dil füme, karides söğüş, kiremitte deniz mahsulleri, közde patlıcan ve kırmızı biber, söğüş salata, söğüş domates, mevsim salata.

Ana Yemekler
    Balık çeşitleri [levrek, palamut, uskumru, tekir, çipura], Bonfile, Dana Pirzola, Külbastı [isteğe bağlı]
    10 çeşit meyve..
    Ve kahveniz..
    ‘Sınırsız yerli içki’ derseniz; sadece ve sadece toplam 100 YTL. ‘Limitli içki’ derseniz sadece ve sadece toplam 80 YTL.
    Not! Gruplara özel indirim uygulanmaktadır.

MUHTEŞEM KADRO
    Gözünüz ve midenizden sonra sıra kulaklarınızda.. ‘Kötü müzik’lerle kirlenen kulaklarınızın pasını almak için Türkiye’nin en seçkin Türk Müziği ve Batı Müziği üstatlarından oluşan orkestra ve sazları eşliğinde..

Şimal Gökçe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Şimal Yıldızı

Sezen Aksu - Şimal Yıldızı

sen kalbimin zarif efendisi hayatımın kıymetlisi hey uzun yol arkadaşım şimal yıldızım, nerdesin nasıl havalandın... hasar almadan bu tufandan bak ben yaralandım... kayıtsız şartsız adanmaktan nasıl havalandın... hasar almadan bu tufandan bak ben paralandım imkansıza bağlanmaktan... git... sereyim yoluna yeni serüvenleri yakalım gitsin bütün nedenleri... haydi git... sereyim yoluna yeni...
  2. Gökçe röpörtajı

Gökçe röpörtajı

Gökçe İKİNCİ KLİP “VAY BE BEN NEYMİŞİM”E GELDİ. BİRAZ KLİP ÇEKİMLERİNDEN BAHSEDELİM. NERELERDE YAPTINIZ ÇEKİMLER BOYUNCA ? İkinci klibin “Vay be Ben Neymişim” olmasına karar verdik. Bana göre çok güzel bir klip oldu. Çok da yorucu oldu benim için. Dış çekimler bir, iç çekimler bir gün olmak üzere çalışmalar iki gün sürdü. Dış çekimlerde bisiklete binmek zorunda kaldım uzun...
  3. Gökçe Biyografisi

Gökçe Biyografisi

gökçe biyografisi Müzisyen bir babanın kızı olan Gökçe, müzik hayatına ilkokul yıllarında aldığı piyano dersleriyle başladı. Daha sonra vurmalı sazlara olan ilgisiyle davul kurslarına devam etti. Üniversite yıllarında Axilic ve Sleepy Gonzales adında vokal yaptığı iki ayrı grubu oldu.4 sene çeşitli bar, festival ve üniversite konserleri verdi. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar...
  4. Gökçe Resimleri

Gökçe Resimleri

gökçe resimleri gökçe resimler resim gokce Alternatif müziğin başarılı isimlerinden olan gökçe geçtiğimiz günlerde ikinci albümünüde çıkardı . Son derece eğlenceli şarkıları olan çok şeker bir kız.
  5. Şimal Gülen'den Başrol Şarkısının Sözleri

Şimal Gülen'den Başrol Şarkısının Sözleri

Şimal Başrol Şarkı Sözleri Şimal Başrol Sözleri Sevgili melekler, Meze şarkısının sözleri az önce paylaştığımız Şimal'den yeni bir şarkı sözleri ile karşınızdayız. İşte hayranları için Şimal Başrol Şarkı Sözleri ...:) Gidiyor musun git Sakın söylenme Biliyor musun iyi Dönüşün yok geriye Eminsin yani Bizi yok etmeye Bunca senemizi dakikada silmeye Kararlısın malum Aşk senin ben...

Sayfayı Paylaş