gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şimal Gülen'den Başrol Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Şimal Başrol Şarkı Sözleri
    Şimal Başrol Sözleri

Sevgili melekler, Meze şarkısının sözleri az önce paylaştığımız Şimal'den yeni bir şarkı sözleri ile karşınızdayız. İşte hayranları için Şimal Başrol Şarkı Sözleri ...:)

Gidiyor musun git

Sakın söylenme

Biliyor musun iyi

Dönüşün yok geriye

Eminsin yani

Bizi yok etmeye

Bunca senemizi dakikada silmeye

Kararlısın malum

Aşk senin ben yokum

Hakkım yok haklısın

Ben zarım sen atansın

Sahne senin oynat meleğim

Sen yönetmen ben hikayenim

İster yol ver ister el ver

Kaderin başroldeyim

Şimal Gülen'den Başrol Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Dünya üzemez beni Ölüm korkutabilir mi Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi Güneş batmış bana ne Ellerin yok kime ne Yerine koyamadım Razı olamadım sensizliğe Kalpler yanmış yağmur ıslatmış Tanrı korurmuş ya sevenleri Son nefesimde elimi sen tutacaksın Son sözlerimi bir sen duyacaksın Meleklerin sözü var
  2. Şimal Gökçe

Şimal Gökçe

KULAĞINIZIN PASINI SİLECEK SON DÖNEMDE OYNADIĞI İLK TÜRK WESTERN-KOMEDİ FİLMİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN ŞİMAL GÖKÇE HER CUMA VE CUMARTESİ TAKSİM PARK RESTAURANT'TA SEVENLERİYLE BULUŞACAK. TAKSİM PARK Restaurant.. Taksim’in göbeğinde.. Ulaşılması çok kolay, park sorunu olmayan, gece sonunda gelecek ‘hesap pusulası’nı düşünmeden, keyifli hafta sonları geçirebileceğiniz bir mekan.. TAKSİM PARK...
  3. şarkı sözü :)

şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  4. Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Pepee çişimiz Tuvalete Sözleri Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri Bu şarkıyı yeğenim Şara'dan ilk duyduğum da onun kendi uydurması olduğunu düşünmüş ve dinlediğimde yeğenimin ne kadar zeki olduğunu düşünmüştüm :) Ta ki anneleri bana bu şarkının Pepee'nin tuvalet eğitimi için söylediği şarkı olduuğnu söyleyene kadar :D:D:D:D Elbette ki yeğenim Şara çok zeki ve çokta güzel ama bu şarkıda bir o kadar...
  5. Şimal'den Şimal Yıldızı Şarkı Sözleri Bu Sayfamızda

Şimal'den Şimal Yıldızı Şarkı Sözleri Bu Sayfamızda

Şimal Şimal Yıldızı Şarkı Sözleri Şimal Şimal Yıldızı Sevgili melekler, hayatı ve albümü hakkında çeşitli bilgiler verdiğimiz Şimal Şimal Yıldızı şarkı sözleri bu sayfamızın konusu ... Yine çok işin var dimi Kaymağın ölçeği iyimi Tadı damağında haha haha Oskara adayız şimdi Tek gece aşklar sende Aşkların ruhsatı bende Ürünü sağlam vurdun Arsızım aşk hep dilimde Kendimi...

Sayfayı Paylaş