gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şimal'den Meze Şarkısının Sözlerini Arayanlar

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Şimal Meze Şarkısı Şimal Meze Şarkı Sözleri

Şimal Yıldızı adlı şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Şimal Meze şarkı sözleri ile karşınızdayız melekler, buyrun :)

O kadar üzmüşüm kendimi

Harcadım onca seneleri

Susuyorsam bir sebebi var

Gülemez ki çok ağlatanlar

Gidince korkmuştum

Boşuna solmuşum

Dönüş yok bak bende

Son sözüm bu

Evet adamdan saydım seni ben

Sorma çok yanıldım nasıl pişmanım

Şu an huzurdan dört köşeyim ben

Artık benim için bir mezesin sen

Şimdi kalbimde bir başkası var

Yeri güzel ruhumu okşar

Dedim ama ben anlatamadım

Unutma seven bir gece ağlar

Şimal'den Meze Şarkısının Sözlerini Arayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meze

Meze

Yanında alkol yok ise iyidir.
  2. Bülbüller Sazda İlahisinin sözlerini arayanlar gelsin

Bülbüller Sazda İlahisinin sözlerini arayanlar gelsin

bülbüller sazda bülbüller sazda ilahisi yasta güller niyazda güller niyazda sözleri yasta Bülbüller sazda güller niyazda Herkes namazda Hakk'ı zikreyler Gözlerden yaşlar akmaya başlar Dağlar ve taşlar Hakk'ı zikreyler Yerde çiçekler arşat melekler Bütün felekler Hakk'ı zikreyler Gölgeler yerde bin derin secde Gelerek vecde Hakk'ı zikreyler Nurlu seherler tevbeler söyler Gökler ve yerler Hakk'ı...
  3. En baba sözler arayanlar buraya

En baba sözler arayanlar buraya

baba laflar en baba sözler 2011 sözler 2011 en laflar alem ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$kiInanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßirGitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSendeAğLatsanda Seni ¬Yüreğimde...
  4. 30 Ağustos Güzel Sözler arayanlar buraya!

30 Ağustos Güzel Sözler arayanlar buraya!

30 Ağustos ile İlgili Güzel Sözler 30 Ağustos Zafer Bayramı Güzel Sözler Az önce sizler ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de 30 Ağustos Zafer Bayramı sözleri arayanlar için en güzel 30 Ağustos sözleri paylaşımında bulunuyor ve dilerseniz bu yazımızda ki sözlerle 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları olarak sevdiklerinizin Zafer Bayramı'nı da...
  5. Şimal'den Şimal Yıldızı Şarkı Sözleri Bu Sayfamızda

Şimal'den Şimal Yıldızı Şarkı Sözleri Bu Sayfamızda

Şimal Şimal Yıldızı Şarkı Sözleri Şimal Şimal Yıldızı Sevgili melekler, hayatı ve albümü hakkında çeşitli bilgiler verdiğimiz Şimal Şimal Yıldızı şarkı sözleri bu sayfamızın konusu ... Yine çok işin var dimi Kaymağın ölçeği iyimi Tadı damağında haha haha Oskara adayız şimdi Tek gece aşklar sende Aşkların ruhsatı bende Ürünü sağlam vurdun Arsızım aşk hep dilimde Kendimi...

Sayfayı Paylaş