gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

şımarık laylaylom nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şımarık kız nickleri tatlı kız nickleri laylaylom nickler şımarık msn lay lay lom nickler
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]:|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I[​IMG] Başının TaCı ![/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]вıяακıρ ğỉттỉи вєиỉ..ѕєиỉ υиυттυм ѕαимα, ζαмαи αℓışмαуı öğяєттỉ вєℓκỉ αмα υиυтмαуı αѕℓα... [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ѕєи gσζυм∂єκỉ вỉя ∂αмℓα уαѕ σℓѕαу∂ỉи ѕєиỉ καувєтмємєκ ỉcỉи нỉc αğℓαмαζ∂ỉм.. [/FONT]

єğєя вỉя ğüи α∂ıиı αиαяκєи κıѕıℓıяѕα ѕєѕỉм нαѕяєтỉи∂єи, καραиıяѕα ğöζℓєяỉм αşκıи∂αи, ∂υяυяѕα καℓвỉм вỉℓκỉ вєи уαиℓıζ ѕєиỉ ѕєv∂ıм

вαиα '' ѕєиỉ ѕєvỉуσяυм '' ∂ỉує уαℓαи∂α ѕöуℓєѕєи, вυ уαℓαиı ∂üиуαиıи вüтüи gєяcєκℓєяỉиє ∂єğỉşмєує яαζıуıм..

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif](%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]In The ParK’ta GezerkeN, CigarettiYi iÇerkeN.. My FatheR GörDü SuÇ üSTü, I aM DüşTü KıÇ üSTü..[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur.. [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]o KıZ ßeNi aŞaR ÇünKü YASAK KELIME DelikanLı aDaM ManitasızDa YaşaR [/FONT]

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]sil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεи,нαчαтı sıfıяlαмαк.. [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ... [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!] [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]kan kaybedio hayatım,can çekişio hayallerim.yasamak zor gelio artıq bana.nerde hata yaptım die düşünüorum [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]уαğмυяℓυ ѕσкαкℓαя∂α нαуαтıмı αяıуσяυм [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]bitiorum her nfste..NE HALİM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOştum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dştüm.... [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]düşlerm başka..gercekler baskaaa..ama Umrumdada deiiiLL! [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Anlatamadigim birseyler var , hep baska baharlara biraktigim ... Ucurumlari tam a$arken kırılıyor kanatlarim..[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]“"ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..."[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!![/FONT]

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR..

-вєηι ѕєνмєуєη öℓѕüη αz ѕєνєη ѕαкαт кαℓıρ ѕüяüηѕüη

-๒ย คгค เђtเאคςı๓ שคг รคภค єllєгเ๓เ รคкıภ ๒ıгคк๓ค,๒คภค ђยzยг שєгєภ tєк אєг รєภเภ אคภıภ ยภยt๓ค

-нαуαт zσя αмα вєη∂є кσℓαу вιяι ѕαуıℓмαм

-αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє уяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α

-zєкι çєνιк νє αнℓαкѕızıм вєηι вöуℓє ѕєνєη кızıη нαѕтαѕıуıм

ναzgєçтιм вυgüη нєяşєу∂єη нαℓѕιz şυ кαℓвιм...çok üzüldüm.. Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz....

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є..

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: şımarık laylaylom nickler
    emeğine sağlık..paylaşım için teşşekürlerr

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sagol canim kaptim bir iki tane:D

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğinize sağlık

şımarık laylaylom nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şımarık smileler

şımarık smileler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nickler geldi en çarpıcı şımarık nickler burada

Nickler geldi en çarpıcı şımarık nickler burada

şımarık nickler çarpıcı nickler şımarık msn nickleri en çarpıcı simarik SUSKUNLUGUM KONUŞMAYI BİLMEDİGİMDEN DEGİL SENİN ADAM OLMADIGINDANDIR UNUTMA "Kéfénlédim Masala Ait Ne Varsa..Gömdüm Onca Yaşanmışlığı Karanlıklara..!" Gün yüzü görmeyen yüzüme yar yüzünü haram kıldım GözLérini Kapat Vé Bana Bak...Ben Diyé GördüğüN Né Varsa SéniN YokLuğuN AsLında..! Hücrelerim...
  3. -NicKLer-

-NicKLer-

. ...........
  4. ''Şımarık'' Notaları

''Şımarık'' Notaları

şımarık, şarkısı, notaları, tarkan, müziği, ile ilgili bilgiler burada melekler Seni gidi fındık kıraan,yılanı deliğinden çıkaraan,kaderim püsküllü belaamm,yakalarsam cıkcık..:D:D Yurtdışında da çok sevilen Tarkan'ın bu şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler...:D:D
  5. Çocuklarımız Neden Şımarık Oluyor...

Çocuklarımız Neden Şımarık Oluyor...

Çocuklar Neden Şımarık Olur Şımarık Çocuk Neden Olur Çocuklarınızın neden şımarık yetiştiği hakkında bilginiz var mı?Acaba anne baba olarak nerede yanlış yapılıyor...Çocuk yetiştirmek çok önemli bir görev ve sorumluluktur...Çocuğun kişiliğinin yerleşmesi ilerde nasıl bir insan olacağı anne babaya büyük sorumluluk yükler.... Çocuklar Neden Şımarık Oluyor ABD'de yayımlanan haftalık New...

Sayfayı Paylaş