gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Şımarık'' Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şımarık, şarkısı, notaları, tarkan, müziği, ile ilgili bilgiler burada melekler

Seni gidi fındık kıraan,yılanı deliğinden çıkaraan,kaderim püsküllü belaamm,yakalarsam cıkcık..:D:D

Yurtdışında da çok sevilen Tarkan'ın bu şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler...:D:D

''Şımarık'' Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz Şımarık Mı Mükemmel Mi?

Çocuğunuz Şımarık Mı Mükemmel Mi?

Çocuğunuz Şımarık Mı Mükemmel Mi? Mükemmel çocuk yetiştirmenin reçetesi; bilimsel disiplin ve az oyuncak.. Aileler çocuklarının en iyisi olmasını ister ancak bu tutku dalgası onları çok çok yanlış sonuçlara neden olur. Uzmanlara göre, ailelerin çocuklarının şımarık olma nedeni onlara çok çok fazla olanak ve özgürlük sunmalarından kaynaklanıyor. Bu nedenle aileler, çocuklarına...
  2. şımarık smileler

şımarık smileler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. şımarık laylaylom nickler

şımarık laylaylom nickler

şımarık kız nickleri tatlı kız nickleri laylaylom nickler şımarık msn lay lay lom nickler öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor :|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I Başının TaCı ! вıяακıρ ğỉттỉи вєиỉ..ѕєиỉ υиυттυм ѕαимα, ζαмαи αℓışмαуı öğяєттỉ вєℓκỉ αмα υиυтмαуı αѕℓα... ѕєи gσζυм∂єκỉ...
  4. Çocuklarımız Neden Şımarık Oluyor...

Çocuklarımız Neden Şımarık Oluyor...

Çocuklar Neden Şımarık Olur Şımarık Çocuk Neden Olur Çocuklarınızın neden şımarık yetiştiği hakkında bilginiz var mı?Acaba anne baba olarak nerede yanlış yapılıyor...Çocuk yetiştirmek çok önemli bir görev ve sorumluluktur...Çocuğun kişiliğinin yerleşmesi ilerde nasıl bir insan olacağı anne babaya büyük sorumluluk yükler.... Çocuklar Neden Şımarık Oluyor ABD'de yayımlanan haftalık New...
  5. şımarık kız diyetini bilen varmı

şımarık kız diyetini bilen varmı

merhaba arkadaşlar geçen gün tülin şahinin programını izlerken şımarık kız diyetini duydum ama tam anlayamadım şımarık kız diyetini bilen ve seyreden varsa konu ile ilgili bana bilgi verebilirmi konuşmaların sonlarında yetiştim çünkü ve bu diyeti çok merak ediyorum:)

Sayfayı Paylaş