gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

şimdi anlıyorum beklemenin zorluğunu...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Özlüyorum, sessiz ve soğuk gecemde.. Şimdi anlıyorum beklemenin zorluğunu .. Aciz hissediyorum kendimi. Mahsun,saf bir o kadar da temiz ..

'Al gotür benliğimi' diyorum ardından.. Ne acılar verdin, neler gotürdün BEN'den..

'Git! Ardına bile bakma!' diyesim geliyor..
    Ama sen genede git-me..

GeL! Yüreği pamuk şevkatlim.. Aldırma bana.. Dinleme ne diyosam.. Sensizliğin sarhoşluğunda, saçmalamaya başlıyorum işte.. Boşver beni. Sen genede, GeL !

İşte, yine başlıyoruz. Ben gene başladım 'gel'lere. 'Git' demeyi beceremiyorum işte.. Gerçi hangisini desemde, duymuyorsun ya, neyse ...

Dışarda yağmur var. Rüzgarla bulut arkadaş olmuş, haberim yok. Acele yaşanmış bazı sevdalara, acele yağan yağmura soracaklarım var. İstediklerimi gotürmesine karşılık..
    Sen izle yağmuru.. İzleyenin de, vay haline ...

Bitiyorum teker teker.. 'Yağmurlar, getirin onu bana!' Gerçi ne desem boşş.. Havada iyice soğumuş. Üşüyorum..Ama soğuk havaya mı, sensizliğin donuk havasına mı, çözemedim henüz..
    'Onu bana getirin, hadi yağmurlar!!'

Yıldızım kaydı..
    Ömrümün dilediğim tek SEN'i kaydı.. Oysa nasıl bakardım ona.. Kuruttuğum çiçeklerin gibi. Özlemin gibi.. Kaydı gitti işte hayatımdan.

Konuşamıyorum.. Dilim lal olmuş.. Yıprattım kendimi boşuna. Yırtıyorum artık! Konuşmamacasına! Bitiriyorum işte.. Sesimide duymak yok, benliğimi görmekte ..

Sayfaları yırttığım gibi, dilimide yırtıyorum artık..Ömrümü yiyen bir gencin zaferi uğruna..

┼...Uğurlar olsun...┼

şimdi anlıyorum beklemenin zorluğunu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zorluk

zorluk

Rüyada zorluk, aksi olan kolaylikla tabir olunur. Rüyanizda zor birisi yapmayi yüklendiginizi görmek, islerinizde çok kolayliga kavusacaginiza ve her isin içinden umdugunuzdan daha erken ve daha basarili çikacaginiza isarettir.
  2. Zakkum - Anlıyorsun

Zakkum - Anlıyorsun

kokusu mu sinmis yastigina, uykuna gem vurmus arzusu mu dinmis yoklugunda, gozlerine perde dusmus gizlice akan gozyasinda, yanaklarin suyunu cekmis sarkisi mi bitmis kulaklarinda, gece yarisini coktan gecmis anliyorsun bitecek gozlerin renkten dusecek sancilarin, henuz bir bebek gitgide buyuyecek biliyorsun bitecek gozlerin yorgun dusecek yanlizlik, henuz bir bebek gunden gune buyuyecek...
  3. Onay beklemeden kişi ekleme

Onay beklemeden kişi ekleme

facebook arkadaş ekleme sınırını kaldırma ) Msn'inizi açın 2) Kişiler / Kişi Listesini Kaydet'ten kişi listnizi masaüstüne kaydedin. 3) Masaüstünde .ctt uzantılı bir dosya göreceksiniz. Onu Not Defteri yardımıyla açın. 4) [email protected] [email protected] . . . diye bir kodlama göreceksiniz. 5)............ arasınaistediğiniz msn i ekleyin. Dikkatli olun sakın diğer msn adreslerinisilmeyin...
  4. Beklemeye tahammülünüz var mı?

Beklemeye tahammülünüz var mı?

Bazen işlerin yolunda gitmemesi sinirlerimizi altüst eder... Bazense kolay kolay sinirlenmediğimizi, sabrımızın dorukta olduğunu fark ederiz. O günkü ruh halimizi saymazsak, ne kadar sabırlı olduğumuz kişiliğimizle ilgilidir. İşte size bekleme tahammülünüzü test etmek için bir fırsat... Beklemeye tahammülünüz var mı?

Sayfayı Paylaş