Şimdi Bana Seni İnandıran Bir İz Gerek

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Şimdi Bana Seni İnandıran Bir İz Gerek
bana seni inandıran inandıran sözler
.

Bir can vardı canıma yakın,bir çift göz vardı beni kollayıp koruyan, bir yürek vardı beni içinde taşıyan; an geldi gözümde yaş oldu, an geldi yüzümde gülümseme oldu....
Ben onlayken tanımıştım tüm güzelikleri, acıları.Herşeyim olmuştu, bende HAYATIM olmuştu. Hayat sadece onlayken yaşanıyordu; can dedim canan dedim SEVDİĞİM dedim ona...

Her anımda vardı. Her sabah beraber açardık gözlerimizi hayata, beraber savaşırdık önümüzdeki çamurlu yolda, destek olurduk her anımıza; O benim nefesim olmuştu ya gülmese nefes alamazdım ben bende kaybolmuştum o ben olmuştu sanki. Biz birbirimizi çok severdik kopmayız bitmeyiz derdik. Her engeli el ele açıcaz dedik açmıştıkta nitekim zoru başarmıştık yani... Ama biz zoru başarıcaz derken ufak tefek sorunları hep es geçtik an geldi bi baktık o ufak tefeklerde dağ olmuş çıkmış karşımıza AŞAMADIK o dağa öyle tosladık ki toparlıyamadık. Biz bizi ayakta tutan güveni kaybettik o gidince bizde bittik. işte o an herşeyimi kaybettim ben
Hatatımın ortasında kocaman bi boşluk oluştu herşeyi hızla kaybediyordum. Çünkü; hayatımın tam ortasına koyduğum insan beni öylece bırakıp gitmişti. Hayat durmuştu bende herşeyi kaybettim yavaş yavaş canımı kaybettim, nefes alamamaya başladım.

zuzu1hc8.jpg

Durup düşünemedim, yana döne onu aradım her arayışımda bir kes daha yara aldım. Bulamıycamı anlayınca beklemeye başladım , benim ondaki sevgim bitmez dedim.
Öylesine büyüktü çünkü ama beklemektende usandıbu gönül her gece umutlarımı öldürdü bense her sabah yeniden umutla cama koştum. Sonunda bende yorgun düştüm. Anladım ki ben KAYBETTİM ben en başta onu hayatımın ortasına koyarak kaybetmiştim.

Herşeyim değilmiş olamamış ben hep kendimi kandırmışım onu benim sanmışım ve aldanmışım anlıycanız BeN
Kendimi Kaybetmişim....

zuzu2qh9.jpg

DEĞMEZMİŞSİN

şimdi bana seni inandıran bir iz gerek artık nerde deli mavim nerde sevdam o ugrunda tüm dünyayı arkasına alan delikanlı...
ve
nerde umutla bekleeyen hayatının tam ortasına yüregini koyan sewdası için canını veren genc kızz
bak aynaya gör halini şimdi yıkık dökük bir enkazı yeniden canlandırmaya calısıosn oysaki tek yapman gereken azıcık üstü toslanmıs binayı onarmaktı sen zoru sectın zaten hep öyle olmadımı şimdi ardında bıraktııın bir enkazı yenıden süslü bir bina yapmaya calısıosn artık cokk gec hayatımda sana dair bir tane iz kaldı oda kalbime kazıdıgın sewdan gerisi ARTIK YALAN YALAN BANA SENİ İNANDIRAN BİR İZ GEREK SEVDAN DEĞİL

zuzu3eg3.jpg

AMA BİLKİ DEĞMEZ SANA BOŞA BU ÇABAM ELVEDA UMUDUM

Çok isterdim bu Hande Yenerin güzel şarkısınıda buraya almak ama henüz enstürmanteli piyasaya çıkmadı şarkıyla da harika giderdi ama böyle idare edin artık arkadaşlar

Cevap: Şimdi Bana Seni İnandıran Bir İz Gerek

emeğine yüreğine sağlık canım :) yine gönlümüzü açtın duygulandırdın bizi paylaşım için teşekkürler:)

emegine saglık ablam cok güzel olmus tskler...

helal olsun ablam..çok guzel olmuş..walla gençlere taş çıkarırısın beee...teşekkurler canım benım

yok be canım nerde abartıya girer...teşekkkürler içten yorumun için

Geri