gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Şimdi Bülent Serttaş da Söz

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Sahte bal reklam pazarında Bülent Serttaş'ın da gözükmesi işi iyice garip bir hale getirdi. Gerçek işte bana güvenin tarzı söylemlerde bulunmak zorunda hissediyorlar kendileri,ilginç!

https://bitly.com/I6QZd8

Şimdi Bülent Serttaş da Söz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Serttaş--Emir 2008 Albüm Tanıtımı

Bülent Serttaş--Emir 2008 Albüm Tanıtımı

Söyleme Aşk Yalan Değil Ah Aman Evladım Öptüm Şekerlendi Yar Ah Babam Sağolsaydı Yaralı Gönlüm Ben Ölürüm Tasa Koydum Kınayı O Yandan Bu Yandan Gel l Yasak Sevda Kimbilir Yakışır
  2. Kadırgalı da Bülent Ersoy'un yolunda gidiyor.

Kadırgalı da Bülent Ersoy'un yolunda gidiyor.

Pırlantalara olan düşkünlüğüyle tanınan Bülent Ersoy'un başlattığı moda, ünlü sanatçılar arasında hızla yayılıyor. Sahneye pırlanta taşlarla süslü mikrofon ve nota sehpası ile çıkan Diva'nın izinden ilk giden isim Ebru Gündeş oldu. 50 bin YTL'ye pırlanta mikrofon ve nota sehpası hazırlatan Ebru'dan sonra şimdi de Seda Sayan konserlerine aynı şekilde çıkmaya başladı. Geçtiğimiz gün...
  3. şimdi söylenecek bir tek söz kaldı dilimde ...

şimdi söylenecek bir tek söz kaldı dilimde ...

soğuk bir aralık akşamı hüzünle biten bir romanın ardından sana bir mektup yazdım sevgili yaşama dair umutları yeniden soldurarak sineme korkulardan kaçıyorum mevsimlerimin bir de avutulmuşluk temennileriyle bezenmiş kağıtlara yazıyorum sen diye bildiğim benimsemişlikleri.. bir de gecelere uzanıyorum sana benzetiyorum parıltısını yıldızların ışıltısını güneşin gözlerin düşüyor...
  4. Ramiz Dayı Sözleri

Ramiz Dayı Sözleri

ramiz dayı sözleri ramiz dayı nickleri haksızlık haksızlık sözleri dayi haksizlik Ezel dizisinin Ramiz dayının sözleri o kadar çok meşhur olduki bende msn nickleri olarakta kullanabileceğiniz bu güzel ve meşhur sözleri sizler için açmaya karar verdim Şu anda binlerce kişi Ramiz dayının sözlerini konuşuyor ve adına onlarca fanclup kurulan işte Ramiz dayının sözleri “sadakat sadaka gibi...
  5. Sıla-Tam da Bugün Şarkı sözü

Sıla-Tam da Bugün Şarkı sözü

sıla tam da bugün sıla tam da bugün şarkı sözleri sözleri tamda şarkı sözü Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla Tamda Bugün Şarkı Sözleri Sana değerde geçer beni deler de geçer Seyreden gülerde geçer her gece daha yorgun Her sabah daha kırgın tam da bugün çok yalnız Hep aynı başlıyor bitiyor ve İki kişiden biri vazgeçiyor ve Biri hep daha çok çok seviyor be...

Sayfayı Paylaş