gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şimdi de Belfie Akımı Çıktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

belfie akımı, belfie nedir, belfie pozu
    Sevgili melekler, sosyal medyayı kasıp kavuran selfie akımından sonra şimdi de belfie akımı çıktı :S Dalga geçer gibi değil m, selfie belfie, ama gerçek. Ünlüler arasında başlayan ve yaygınlaşan belfie akımında bu kez poz bel, kalça, basen pozu olarak veriliyor. Kim Kardashian, Kelly Brook, Helen Flanagan gibi ünlü isimlerin bu tip pozlar çekip altına belfie yazmasıyla yayılan akım sosyal medya kullanıcıları tarafından uygulanmaya başladı bile...

belfie-1.jpg belfie-2.jpg

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Yok artik !!! Kabak tadi vermeye basladi bu is yahu :S
    Suyunu cikardilar !

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Kafayı sıyırmış millet te haber eski yorumum bulunsun istedim :D

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de ilk defa gördüm hahaha .Selfie diyince aklıma elom geliyor .Ondan iyi selfie çeken yok. Belfie den haberi olsa heral de bu pozu da vermekten çekinmez hahaha

Şimdi de Belfie Akımı Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gir ağla çık ağla!

gir ağla çık ağla!

gir ağla çık ağla gir oyna çık oyna çik Üzengisiz yürüyen at Çağırmadan kalkan avrat Buyurmadan tutan evlat Ne devlet ne devlet Gerek yok düğüne Gir oyna, çık oyna Sahibini teperse at Anlamazsa sözden evlat Bir de kötü ise avrat Zehir olur artık hayat Yas tut, kara bağla Gir ağla, çık ağla
  2. ezilmişti şimdi de ezdi

ezilmişti şimdi de ezdi

ünlü oryantellerimizden Asena önceleri yediği dayaklarla gündeme geliyordu, şimdide kendisi dayak atıyor... yürü Asena kim tutar seni......... ASENA FENA DÖVDÜ! TÜRKİYE KİCK BOKS FEDERASYONU TARAFINDAN ESKİŞEHİR'DE DÜZENLENEN DÜNYA PROFESYONEL KİCK BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLADI. Atatürk Stadı'nda yapılan şampiyonada toplam 6 müsabaka yapıldı. Şampiyonada oryantal Asena da Eskişehirli sporcu...
  3. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  4. Bende de PKO çıktı

Bende de PKO çıktı

Yahu bu pko tam olarak nedir bilgiler var mı arkadaşlarım bendede pko çıktı :S Yaşım 20 ve benim açık kan renginde kokulu akıntım olmuştu bu yüzden de annemle muayeneye gittik katın doğum uzmanının yazzanesine, ultrason sonucunda yumurtalarımdada kist çıktı ne yapacam ya ben. Antibiyotik verdi ama yinede korkuyorum. Cipro ve ornisid diye, lütfen bana yardım edin :S
  5. Şimdi de Fulton Diyeti Çıktı Haberiniz Var mı ?

Şimdi de Fulton Diyeti Çıktı Haberiniz Var mı ?

fulton diyet fulton diyeti Sevgili melekler, Hollywood yıldızlarının ünlü spor eğitmeni Venice A.Fulton yeni bir diyet salgını başlattı. Son yıllarda hayli popüler olan dukan diyeti, ülkemizde karatay diyeti derken Hollywood'dan gelen Fulton diyeti tüm diyet bilgilerimizi altüst edeceğe benziyor. Kahvaltının gereksizliğini savunan bu diyet bakın nasıl yapılıyormuş... Dünyada yeni...

Sayfayı Paylaş