gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hastayım sanıyor eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım şimdi eşim dostum beni şimdi Eveeeet bir dönemin inanılmaz güzel parçası arkadaşlarım hatta şimdi bile güzel bence, yani sanırsam galiba belki :D
    Bobiler.örg ardesinde geziniyordum aşağıdaki resmi buldum. Bu parçanın anlamını inanılmaz derecede anlatıyor. Bilginiz olsun :D Cahal kalmayın...

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık güzelmiş

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy bu adamı görünce bir tuhaf oluyorum hep nedense yaaa, bana iyi gelmiyor bu küçük ferhat
    Teşekkürlerimi sunuyorum adminim

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    eline saglık güzel bulmuşun resmi tşkler :D

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay cok komik ya bu ya hahaha

tskler paylasim icin :D

7. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-be dostum

uğur ışılak-be dostum

Gönül tecelligah olduktan sonra Göze ne gerek var göze be dostum Sükut lehçesini bildikten sonra Söze ne gerek var söze be dostum Aradığın sende düşme telaşa Güvenip aldanma toprağa taşa Beytullah hüzündür arama boşa İze ne gerek var ize be dostum Eğer tutmamışsa aşkın mayası Cezbeylemez gözlerinin elası Haka yönelmişse gönül aynası Yüze ne gerek var yüze be dostum Can pervane olsun, dönsün...
  2. Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta

Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta

bugün de bitti her tarafsa kapkaranlık ziyan oldan günlerimde dünüme hasret kalanı bulamadım sen de yoktun anne yanıma gelme artık arama sorma konuyu kapadık sorum şu ki ben hep yalnızım ve kimse gelmesin kalsın istemem insan olanı bulamadım,hepsi aynı yalan dolan ve menfaat dolu o gözleri kafamda piç gibi ve çok dolu içim de bulanık öyküler kayıp bi yolda yolumu buldum dar ve çok uzun bi yol...
  3. Görüşürüz Be Dostum

Görüşürüz Be Dostum

Görüşürüz Be Dostum Yine buruşmuş yüzüme bakıyorum.Eskiyen,yıpranan yüzüme.Gözaltları çökmüş,burnu sarkmış,rengi solmuş...Dünyadan bihaber.İhtiyarlık sadece yüze değil bütün bedene vurdu.Ellerimde can,ayaklarımda fer yok.Ne birşey tutup kaldırabiliyor ne de şurdan şuraya gidebiliyorum.Bazen pardon çoğu kez bu yaşanan engellere kalbimde eşlik ediyor.O da izin vermiyor bedenimi kullanmama. Hepsi...
  4. Beni Polis Sanıyorlar

Beni Polis Sanıyorlar

arka sokaklar, dizisi, zeynep başerler, ropörtaj, komise melek hakkında ropötajı burada bulabilirsiniz Çocukken bende öyle sanardım hatta ölen oyuncuyu başka dizide görünce aaaa yalancı ölmemiş numöara yapmış falan derdim :D Meleklerim bakın haberi paylaşıyorum; Arka Sokaklar'da oynayan Zeynep Beşerler, Cinemania'da konuştu...Ömür Gedik'in hazırlayıp sunduğu Cinemania’nın Cumartesi...
  5. beni zengin sanıyorlar

beni zengin sanıyorlar

ya arkadaşlar biz sınıfta parti yaptık ben börek yaptım işte bazılarıda kurabiye,sigara böreği,kek,falan yapıldı ben bu böreği yapmak iç.in zar sor uğraştım evde ne para vardı nede yufka gittim eşofman paramla aldım partiyi yaptık bitti eğlendik derken sınıf arkadaşımın birisi her ayda bir kere yapalım dedi ben ilkinde zar zor yaptım patatesi komşudan aldım,yufka desen eşofman parası fakirim...

Sayfayı Paylaş