gebe
  1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

şimdi git...........

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

Çekil git. Ne gelmeyi becerebildin ne gitmeyi. Ne sevmeyi bilebildin ,ne sevmemeyi .

Karmaşalarını yaşamaktan yoruldum . Başkalarının faturalarını ödemek zorunda kalmaktanda .Sınavlarından kalmadım .Kalmayı tercih ettim....Bilerek vermedim doğru
    yanıtları ; çünkü denenmeyi hak etmedim .

Şimdi asaletle doğruyu yapmak adına sorumlu davranma misyonunu üstlenmenin
    bir anlamı yok.Liman olmak gibi bir niyetim olmadı sana , senin aradığın doğru insan olmakta.

Ki bilseydim amacının doğru insanı bulmak olduğunu ,zaten evet demezdim sana
    en başında.

Birinin doğru insanı olmaktansa ''Sevdiği insan olmakdır '' benim tercihim .

Sen doğru insanı aramaya devam et.
    Ben yanlızca beni seveni aramaktayım .
    Şimdi lütfen git................

Bütün Meleklerin sevdiği insanı bulması dileğiyle.......

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzel emeğne sağlık. Rabbim herkesin gönlüne göre nasip eylesin seveni sevdiğine kavuştursun....

3. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
şimdi git........... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seksendört - Şimdi Git

Seksendört - Şimdi Git

Dur dinle sözümü kesmeden Her şeyi yok edip gitmeden Kaç mevsim geçirdik aşksız sen ve ben Şimdi yalanların kadar kirlendin sen Göz yaşlarım kadar temizdim oysa ben Şimdi git, defol Yok olmuş anılar kimsesiz Sen ve ben gibi sahipsiz Kaç gönül kırdın böyle dengisiz Şimdi yalanların kadar kirlendin sen Göz yaşlarım kadar temizdim oysa ben Şimdi git, defol. Şimdi yalanların kadar...
  2. Ebru Gündeş - Şimdi Git Güle Güle

Ebru Gündeş - Şimdi Git Güle Güle

ebru gündeş şimdi git güle güle ara sıra gel bana ebru gündeş git eburu gundes ara sıra gel bana simdi git gule gule simdi git hic dusunme birak herseyi boylece sanki hic tanimadin belkide hic sevmedin derin bir sanci yuregimde bir yagmur damlasinda bir hazan yapraginda asilip kalmis yuregim gecenin cigliginda kavrulunca bedenim beni hatirla gel sevgilim arasira gel bana ara sira sev beni...

Sayfayı Paylaş