gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

şimdi herseyi bir kenara bırakın ve gülün

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

şimdi herseyi bir kenara bırakın ve gülün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım

Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım

Bu akşam giderken sessiz sedasız Son bir defa dönüp yollara baktım Gözlerimde yaşlar dilimde şarkın Kapına kırmızı bir gül bıraktım Sanmaki dönerim artık geriye Bu sana aşkımdan en son hediye Beni hatırlayıp ağlarsın diye Kapına kırmızı bir gül bıraktım.. Mektuplarım sustu dillerim sustu Bütün şarkılarım hep sana küstü Yağmurlar yağarken bir akşam üstü Kapına kırmızı bir gül bıraktım...
  2. Emre Aydın - Ve Gülümse Şimdi (Bebeğim)

Emre Aydın - Ve Gülümse Şimdi (Bebeğim)

Ve gülümse şimdi (Bebeğim) Sakın ağlama , tanıdık yalnızlık , evvel Allah tanıştık evvelden Kokunu bırakma, çok sevdim kokunu , bilemezsin götür kokunu Çocuktun hep sen , elinde balonla ... Engel miydim ben ? İğne miydim ? Bir bakmışım ki ben , elmalar düşmüş , tükenmişiz , kepenkler inmiş ...bebegım... Ve uğraşmak anlamsız Yüzündeki yabancı Her geçen saniye bana daha yabancı . Ve böyle...
  3. Bir Ucak Düsünün Herseyi ALtın

Bir Ucak Düsünün Herseyi ALtın

amanınnnnnnnnn bu uçağı hırsızlar görmesinnnnnnnn :piha::piha:
  4. İki dakikalığına hüznü kenarı bırakın..

İki dakikalığına hüznü kenarı bırakın..

komük resımler komik resimle komik resımler komık bebekler komık bebek resımlerı Az önce chate baktımda herkez dertlı muhabbet edicem yok herkez efkarlı ayy canlarım benim kıyamam hiçbirinize bende dedim bari komık bişeler bulayımda meleklerimin anlıkta olsun yüzleri gülsün.. Melişlerim sizi kızdıran böle olsun hahaha bu ivedikle kaptan magara adamından karışmış bişe olmuş da...

Sayfayı Paylaş