Şimdi Kim zavallı kim kazandı anla bakalım.

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında karçiçeği tarafından paylaşıldı.

1. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye

şimdi kim zavallı kim zavallı kazandı [​IMG]

2. maviboncuk

maviboncuk Yeni Üye

Cevap: Şimdi Kim zavallı kim kazandı anla bakalım.
    paylaşım içinteşekkürler

Şimdi Kim zavallı kim kazandı anla bakalım. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. zavalli internet servisleri

Siyah ekran çikti efendim... - Yazın kullanıcı adınızı. - Yazdım. - Parolanızı da girin. - Tamam. - Garip karakterler akmaya başladığında klavyeden F7'ye basın. - Elimle mi? - Eee, siz bilirsiniz. -------------------------------------------------------------------------------- - Ben bir IMac kullanıcısıyım. - Buyrun hanfendi, sorun neydi? -...
  2. Zavallı müşteri temsilcileri

- Siyah ekran çikti efendim… - Yazın kullanıcı adınızı. - Yazdım. - Parolanızı da girin. - Tamam. - Garip karakterler akmaya başladığında klavyeden F7′ye basın. - Elimle mi? - Eee, siz bilirsiniz. ——————————————————————————– - Ben bir IMac kullanıcısıyım. - Buyrun hanfendi, sorun neydi? - Benim CD sürücümden içeri sinek girdi. - Anlayamadım efendim. - IMac’ime sinek kaçti. - Peki ben...
  3. Zavallı hırsız

Japonya'da bir hırsız, Osaka kentinde kilitli olmayan bir kapı bulduğuna sevinmişti ki bir sürpriz sevincini kursağında bıraktı. 1,80 metre boyunda, 131 kilo ağırlığında bir sumo güreşçisi... Hırsız, dün gece girdiği evde karanlıkta yavaşça ilerlerken 1,80 metre boyunda, 131 kilo ağırlığında bir sumo güreşçisiyle karşılaştı. Sumo güreşçisi, hırsızı yakaladı ve kollarını hırsıza doladı....
  4. Zavallı

acınası hale gelmiş olan kişi
  5. Benim ZavaLLı HarfLerim

Çoktandır tanıyorum bu duyguyu bazen bir acı bazen sadece kimliksiz bir bulut sayesinde yirmi dokuz harfle burun buruna gelmek… hadi yanındayız demeleri bana… bizi hale yola sok şekillendir içindekilerden bir fihrist yap sırala yarala… Aslında komikler. Her şeye çare olabileceklerini sanıyorlar. Oysa beyaz kağıt üstünde bazen çaresiz lekelerden başka bir şey değiller. Mesela şu “a” harfini ele...
  6. zavallı karsıya gecebilecek mi

denemedigi sey kalmadı ama...........................................
  7. "Anla artık anla!!

Çağır beni çağırda büyüsün içimde biriktirdiğim bütün yalnızlıklarım! Adım adım büyür yalnızlık yürüdükçe devasallaşır kimsesizlik! Dur!Ne olur Sende gitme! Yalnızlığın üzerime yüklediği bu sessizlik artık beni boğuyor. Buradayım baksana karanlığın tam ortasında. N'olur artık gitme. Sana çok ihtiyacım var. Kurtulmak istiyorum ama koşamıyorum.Çaresizlik öyle bir bulaşmışki bu...
  8. zavallı Bennu

dizi filim çekimlerinde genellikle sarhoş takliti yapma ve ağlamak çok zordur helede sürükleyici bi seneryonun içindeyse kişi heğpten dahada vahim bi durum.... 5 BÖLÜMDÜR AĞLAMAKTAN İÇİM ÇIKTI! BİNBİR GECCE DİZİSİNDE BENNU KARAKTERİNİ OYNAYAN CEYDA DÜVENCİ, SON 5 BÖLÜMDE SÜREKLİ AĞLADIĞI İÇİN MİGREN AĞRILARI YAŞADIĞINI SÖYLEDİ.... Çünkü son 5 bölümdür ağlamaktan benim içim çıktı...
  9. zavallı Tolga

ünlü oyuncu Tolga Karel'in kaderi dayak yemek anlaşılan şamar oğlanına döndü oyuncumuz........ AYRILDILAR! UÇAKTA YOLCULARDAN DAYAK YEMESİNİN ARDINDAN TOLGA KAREL'İN SEVGİLİSİ ÖYKÜ ÇELİK ÜNLÜ OYUNCUYA HERKESİN İÇİNDE TOKAT ATTI... Yaprak Dökümü dizisinde Oğuz'u canlandıran Tolga Karel, sevgilisi Öykü Çelik'ten ayrıldı. Sık sık skandallarıyla gündeme gelen Karel, teselliyi başka bir kızda...
  10. Yaşaranlar Şimdi Ne yapacaksınız Bakalım ?

fatma gülün suçu ne, dizisi, oyuncuları kimlerdir, fatmagül, bölüm özetini bulabilirsiniz Sevilen dizi "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dün gece heyecan dolu bir bölümle ekrana geldi meleklerim. Yaşaranlar bu kez Turaner Bey'in acı intikamıyla yüzyüze geldi. Yaşaranlar'la ilgili basında çıkan haberler sonucu, Millevekilliği kariyerinden olan Turaner Bey, ismini temizlemek için kolları...

Sayfayı Paylaş