gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

şimdi mevsim ortası nasıl ayakkabı almalıyım?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

adidas basic
    ne yaz ne kış ne sıcak ne soguk ama ayakkabı almak istiyorum nasıl bişey alacagıma karar veremedim ya daha dogrusu çok kararsız oldugum için secim yapamamaktansa almamayı tercih ediyorum:hhh: ama almam lazım spor olabilir diye düşündüm ben gerci 2 gün sonra yine almam gerekecek kışlık bişey ama simdi de lazım düşündüğüm model bu ama sizinde önerileriniz varsa resimli yada resimsiz paylasın olur mu??? :)

benim düşündüğüm bunlar şimdilik

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bu tarz ayakkabilar tam mevsimlik iki mevsimde gayet rahat kullanilabilir,yinede bu tarzin biraz klasigi benlik.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Benim ki bunun siyahı bende bundan kullanıyorum canım:)Bence sende bunadan tercih et:)Bunun rengide süper.Bunun bide sade beyazlısı var.Ama sonbaharda olduğumuz için koyu tonlar tercih et:)Bu gri iyi mesela:)Güle güle kullan şimdiden tatlım:)

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım buralarda yagmur yagış acık renk gitmez gri iyi bencede aynını bulabilirsem öyle düşünüyorum bakalım:) farklı bişey tavsiye eden resim olarak ekleyebilir tesekkürler

5. prensesim

prensesim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence bunu al bu daha g[​IMG] üzel ben de bunları çok beyeniyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Ekim 2009
şimdi mevsim ortası nasıl ayakkabı almalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şimdi lazer epilasyon mevsimi

Şimdi lazer epilasyon mevsimi

Kadıköy Şifa Kaliteli Yaşam Polikliniği-Ataşehir, vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en etkili yolu lazer epilasyonu için en doğru zamanın kış mevsimi olduğunu belirtiyor. Uzman hekimleri ile hizmet veren Kadıköy Şifa Kaliteli Yaşam Polikliniği vücut yüzeyindeki gelişiminde genetik, hormonal ve ilaç kullanımı gibi faktörlerin sorumlu olduğu tüylerden yüzde 100 hijyenik bir...
  2. Vitaminleri Ne Zaman, Nasıl Almalısınız?

Vitaminleri Ne Zaman, Nasıl Almalısınız?

Sindirim, uykusuzluk, yorgunluk, cilt yaşlanmasına karşı hangi vitamin ve mineralleri nasıl almalısınız? Sindirim sorunu: Farklı nedenlerle ortaya çıkabilir. Ne yapmalısınız? Bakla, enginar, kuşkonmaz, yer elması gibi besinlerde bolca bulunurlar. Sağlıklıyken bolca tüketilmeli.. Magnezyum da sindirim sorunları için birebirdir. Kas dengesi sorunu: Dengesiz beslenme hastalık nedenidir. Ne...
  3. Kaşlarınızı Nasıl Almalısınız ?

Kaşlarınızı Nasıl Almalısınız ?

Bu konu; Kaşlarınızı Nasıl Almalısınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kaş almak son derece dikkatle yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü yanlış alımlarda kaş küsebilir ve bir daha çıkmayabilir. Bu yüzden özellikle ilk defa alınacaksa kaşlar profesyonel biri tarafından alınmalıdır. Bunun dışında yüzünüze en uygun şekli belirledikten sonra eliniz de yatkınsa...
  4. Bebeğime ne tür ayakkabı almalıyım?

Bebeğime ne tür ayakkabı almalıyım?

bebekler için hangi ayakkabılar tercih edilmeli,bebeklere hangi ayakabılar alınmalı,bebekler için ayakkabı tercihi nasıl olmalı,bebeğime nasıl ayakkabı almalıyım,bebekler için ayakkabı tavsiyesi Bebeğinizin ayakları yağ dokusundan dolayı zengin ve bu sebeple tombul bir biçimdedir. Bebeğin ayaklarının biçimsiz durması bize bebeğin rahimde rahatsız bir pozisyonda büyüdüğünü ve hatalı...

Sayfayı Paylaş