gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Şimdi MutLu Musun? (BiLemediLer)

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Şimdi MutLu Musun? (BiLemediLer)
    Olur ya bir Gün tüm yüreginle bana gelmek icin yollara düsersen seni seviyorum demeyi hayal edip bende seni seviyorum diye haykirmak istersen sakin üzülüp gözlerinden iki damla yas akmasinBu sözü duyabilmek istediginde ya musalla tasinda yatiyor olacagim yada bir mezar tasinda adimi okuyacaksinNe mezarima kapanip topraklarimi avuclayip gözlerinden yaslar aksin nede soguk mezar tasima ellerini degdirip dudaklarinin arasindan seni seviyorum sözleri dökülsün Duymak isteyipte duyamadigim sözlerin ölünce duysamda beni diriltemez
    Unutma ki ben seni bedenimde tasidigim candan bile cok sevdim
    Ben seni ölümüne sevdim
    Ugrunda ölürcesine sevdim
    Sen ise beni öldürmek icin her aciyi verdin ve basardin
    Şimdi mutlumusun ?Bundan böyle yokum zaten hic olmadigim Hayatindan cikip gidiyorum
    Ve sana bu şiiri bırakıyorum
    Umutlarini yitirip tüketme dediler
    Oysa umutlarimin tükendigini bilmediler
    Dudak büzüp gözyaslarini akitma dediler
    Gözlerimden kanlar damladigini göremediler
    Her sabah dogan günes yeni umut getirir dediler
    Günesin düstügü yerden geldigimi bilmediler
    Hayallerini süsleyip düslerine koy cünkü
    Hayaller cocuklarin oyuncaklaridir dediler
    Oyuncaklarim hic olmadi benim
    Cocuklugumu ecelin kollarinda yasadigimi bilmediler
    Güller dalinda güzeldirsevgiyle saracaksin dediler
    Sevgimle sardikca yüregimi dikenlerinin kanattigini göremediler
    Gönlünce yasa kuslar gibi özgür ol dediler
    Kanadimi kolumu kirdilarucamadim özgürce bilemediler
    Herkes sevemez sevmek yürek ister dediler
    Yüregimi ortaya koyup sevdigimi bilemediler
    Sevdikce ihaneti kahpeligi yasadigimi bilemediler

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
Şimdi MutLu Musun? (BiLemediLer) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu Olmayı Biliyor muyuz?

Mutlu Olmayı Biliyor muyuz?

bencil olmayı öğrenmek MUTLU OLMAYI BİLİYOR MUYUZ? Yazan: Patricia Muradi Elimizdekilerle mutlu olmayı biliyor muyuz? Zannederim cevap ‘Hayır’ olacaktır. Sahip olamadığımız ne varsa bunların eksikliğini hisseder ve elde etmek için çaba harcarız. Kuşkusuz önemli bir özelliktir istenilen şeylere ulaşmak yolunda savaş vermek. Elde etme isteği bizi canlandırır, önümüze bir hedef koyarak bu...
  2. Mutlu olmayı biliyor musunuz?

Mutlu olmayı biliyor musunuz?

Hayatınızdan keyif alarak mutlu bir yaşam geçiriyor musunuz?:) Mutlu olmayi biliyor musunuz?
  3. Boşanan kadınlar mutlu mu ?

Boşanan kadınlar mutlu mu ?

Püfff yaklaşık 5 ay önce eşimden boşandım. İşyerimdeyim çalışıyorum çouğumda yok. Ama sanki hayatta birşeyler eksik gibi. Benim durumda olan ve şiddetli geçimsizlik bahanesi ile boşanan kadınlar mutlu mu ? Ne yapsam hayattan zevk alamıyorum. Para sorunda yok eskiyi birazda özlüyor gibiyim. Ben niye böyleyimyaaa off offff. Ne öneriyorsunuz hanımlar tecrübelerinizi paylaşın benimle
  4. Cok mu erken :( bilemedim

Cok mu erken :( bilemedim

Arkadaslar bende polikistik over var.4 aydir glifor kullaniyorum.en son 1 martta adet oldum.5 gun sabah 1 aksam 1 klomen kullandim.12 martta doktor iliski onerdi 13 unde catlatma ignesi yaptirdim gobekten saat 16:00 veya 16:15 falandi yumurtam 20.15 mm di.14 martta belirli saatler soyledi o saatlerde iliski onerdi adetinin gecikmesini bekle eger adet olursan 1. Gun gel dedi. Ben yarin kan...

Sayfayı Paylaş