gebe
  1. CeLinda♥

CeLinda♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şimdi ; nokta (.) koymak düşer bize

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CeLinda♥ tarafından paylaşıldı.

Yaşananlara[​IMG] yaptıklarına[​IMG] acıttıklarına[​IMG] kanattıklarına yanıyor.. İsyana aşeriyor dilim bu gece.. Susuşlara[​IMG] bitişlere[​IMG] var olamayışlara çığlık atıyor.. İsyana aşeriyor gözlerim bu gece..
    Dökülen yaşlarına[​IMG] göremediği mutluluk tablolarına[​IMG] gidişlere[​IMG] yol ayrımlarına ağlıyor..

Biraz daha büyüdüm bu gece..!

Yüzüme her gülenin dost olmadığını bir kez daha anladım..
    Çok radikal kararlar aldım mesela..
    Teoride olan düşüncelerimi pratiğe geçirmeye karar verdim..

Yanlı taraflarımı attım bu gece..
    Senin bana hiç olamadığın kadar öznel olup geldim yanına..
    Sahte sözlerden etkilenmeden aldım seni sol yanıma..

Kendi dünyamı tanıdım bu gece..
    Sen olmayınca yıkılacak kadar küçük olmadığını anladım.. Sen olmasanda sevdamı yaşatabileceğimi anladım..
    Senin yaptığın gibi başkalarıyla değil[​IMG] kendimle paylaşarak yaşar bu sevda..
    Dilimde değil[​IMG] yüreğimde yaşar..
    Ulu orta her yerde paylaşacak kadar onursuz olmadı benim sevdam.. Bu kadar düşmedi yerlere.. Milletin ağzına sakız olacak kadar alçalmadı.. Tanığımı sandığım insanların ütopyaları ile kirlenmedi..

Senin yaptığını yapmadım mesela..!
    Sevdiğime laf söylettirmedim..
    Sende hiç var olamayan bende ise yok olamayan "biz" i harcatmadım bozuk para niyetine..
    Korudum[​IMG] kolladım aşkı.. Kadrim[​IMG] kıymetim bilinmedi diye pes etmedim[​IMG] Sonuna kadar savaştım..

Var olduğunu sandığım "biz" i kurtarmak adına engin denizlerde kulaç attım..
    Boş yere çırpındı yüreğim[​IMG] yok yere tuttu nefesini..
    Benim susmayan kalemim[​IMG] seninse boş konuşan dilin en mutsuzundan bir son yazmış bile bizim için..
    Şimdi ; nokta (.) koymak düşer bize..
    Hadi!
    İndim ben sahneden.. Çektim elimi ayağımı...
    Noktayı sen koy[​IMG] perdeyi sen çek 'de[​IMG] yine alkışlasınlar 'seni' . . . !

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    vay vay vayy... bu ne kadar güzel bi yazı olmuş böyle...
    içinde herşeyi barındırıyor...
    etkilendim vallahi...

kim yazmışsa eline sağlık olsun...

seninde emeğine sağlık cnm güzel bir paylaşım olmuş

+rep :)

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Var olduğunu sandığım "biz" i kurtarmak adına engin denizlerde kulaç attım..
    Boş yere çırpındı yüreğim[​IMG] yok yere tuttu nefesini..

Benim susmayan kalemim[​IMG] seninse boş konuşan dilin en mutsuzundan bir son yazmış bile bizim için..
    Şimdi ; nokta (.) koymak düşer bize..
    Hadi!
    İndim ben sahneden.. Çektim elimi ayağımı...
    Noktayı sen koy[​IMG] perdeyi sen çek 'de[​IMG] yine alkışlasınlar 'seni' . . . !

HARİKA CANIMM YA ELİNE SAĞLIK ÇOOOK BEĞENDİMM

4. CeLinda♥

CeLinda♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sağolun rep içinde teşekkürler $ul€ =)

5. katreee

katreee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi repte benden bu güzel yazı için, harika...

6. CeLinda♥

CeLinda♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim katreee :)

Şimdi ; nokta (.) koymak düşer bize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. *Kene sizide bulabilir* Şimdi bizde

*Kene sizide bulabilir* Şimdi bizde

Kızkardeşim çifliğimize meyva toplamak için gitmişti. ağaca çıkıp biraz topladıktan sonra indiğini söyledi. Koyu giyinmişti. (kesinlikle açık renkler giyinin) eve geldi. üst sol bacağında saplanmış bir kene. ŞOk olduk. ve çok korktuk. oda bi panikle kene kusmasın diye bir ince bez yardımıyla keneyi kafasıda dahil olmak üzere çıkardı. Doru hastaneye koştuk. Kene virüslü çıktı. Hala hastanede...
  2. Boşunamı Soyunduk biz şimdi ?

Boşunamı Soyunduk biz şimdi ?

‘BOŞUNA MI SOYUNDUK’ ÜNLÜ İSİMLERİN YARI ÇIPLAK OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİĞİ KAMPANYAYI MEME VAKFI SAHİPLENMEDİ. İpek Tenolcay, Tuba Büyüküstün, Ceyda Düvenci, Sinem Güven, Burcu Kara, Bennu Yıldırımlar ve Demet Evgar gibi ünlüler, geçen hafta Meme Vakfı yararına düzenlendiği söylenen 'Rowenta ile Pembe Hayat' adlı kampanya kapsamında kamera karşısına geçmiş, meme kanserine dikkat çekmek...
  3. Biz Şimdi El mi Olduk

Biz Şimdi El mi Olduk

Sonsuza akardı senle zamanlar Ne ah lar vardı, senin yanında, nede acılar Bir bakışın yeterdi kalbimin hızlı atışına Güldürürdüm kıyamazdım kaş catışına Bir bardak caydı bölüştüğümüz Bir güldü kokuyorsa beraber kokladığımız Bir yoldu aşka doğru el ele yürüdüğümüz Daha dündü Ne zaman el oldun be sevdiğim Keşkeler olmayacakttı bizim hayatımızda bir masada oturacaktık yan yana Bende beyazdan...
  4. Şimdi biz neyiz biliyor musun?

Şimdi biz neyiz biliyor musun?

biz neyiz şimdi biz neyiz biliyor musun seninle Akıp giden zamana göz kırpan yorgun yıldızlar gibiyiz. Birbirine uzanamayan Boşlukta iki yalnız yıldız gibi Acı çekiyor ve kendimize gömülüyoruz Bir zaman sonra batık bir aşktan geriye kalan iki enkaz olacağız yalnızca Kendi denizlerimizde sessiz sedasız boğulacağız Ne kalacak bizden? bir mektup, bir kart, birkaç satır ve benim su kırık...
  5. Aşk Masala Vururdu,Biz Düşerdik.

Aşk Masala Vururdu,Biz Düşerdik.

Biz O'na hiç arkamızı dönmedik, ama Aşk ısrarla yüzümüze bakmıyordu... Satırlarca gözyaşı biriktirmeyi aşktan sanıyorduk. Kader aciz oyunlar kuruyor, yine de her oyunda kazanan oluyordu. Kaç iklim gömdük bir yağmura? Sağanaklar bizi bir türlü bulmuyordu. Yitip gitmek üzereydik, Aşk inatla yüzümüze bakmıyordu. Ve senin gözbebeklerinden ışığını çalmıştı eylül, belki de...

Sayfayı Paylaş